Новини
Офіційно

Хмельницьку обласну стоматологічну поліклініку визнано підприємством року

Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» за результати плідної праці та досягнення переваг над конкурентами Спільнотою «Ліга Кращих»  нагороджено почесною статус-нагородою та Національним сертифікатом «Підприємство року 2024».

Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка є закладом охорони здоров’я, що надає третинну високоспеціалізовану стоматологічну допомогу та вживає заходи з профілактики стоматологічних захворювань населення. Підприємство здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого розпорядженням обласної ради.

За ефективну та професійну діяльність, інноваційні ідеї, спрямовані на підвищення ефективності роботи, особистий вклад у формування репутаційного кейсу установи почесне звання «Керівник року 2024» також присвоєно директору цього підприємства Олександру Костюку.

Привітала керівництво та колектив закладу обласної комунальної власності з почесними відзнаками голова обласної ради Віолета Лабазюк. Звертаючись до присутніх, Віолета Олександрівна наголосила, що за підсумками роботи обласної стоматологічної поліклініки у 2023 році та у поточному періоді цього року, можна стверджувати, що заклад є одним з кращих серед обласних медичних установ, повідомили у Хмельницькій обласній раді.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook