Новини
Офіційно

Підготовку до осінньо-зимового періоду обговорили у Хмельницькій ОВА

Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик взяв участь у третьому засіданні штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2024/25 років.

4 червня, в онлайн-форматі, відбулось третє засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2024/25 років. Нараду провів в.о. Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков. Від Хмельниччини участь взяв заступник начальника ОВА Володимир Білик.

В ході засідання штабу учасники обговорили питання щодо стану підготовки підприємств житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2024/25 років, стану та строків встановлення газопоршневих когенераційних установок, що були поставлені Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та іншими міжнародними партнерами.

Окремо обговорили питання можливості, на період дії воєнного стану, приєднання когенераційних, газотурбінних установок, генераторів електричної енергії до існуючих вузлів, комерційного обліку природного газу, без винесення точки приєднання на межу балансової належності, зміни типорозміру лічильника газу, з урахуванням забезпечення вузлом обліку природного газу максимальної витрати усього, фактично встановленого, неопломбованого газоспоживаючого обладнання.

За словами головуючого, цьогоріч головним фактором успішного проходження опалювального сезону є врахування проблем, що були спричинені російськими обстрілами теплової інфраструктури, відтак представники влади регіонів повинні докласти усіх зусиль, аби населення України мали тепло та затишок у своїх домівках, повідомили у Хмельницькій ОВА.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook