Новини
Офіційно

У Кам’янці-Подільському відзначили День Національної поліції України

Вчора заступник голови обласної ради Валентин Соколюк  взяв участь у заходах з нагоди Дня Національної поліції України.

Валентин Іванович від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу привітав з професійним днем студентів Харківського національного університету внутрішніх справ – вишу, два факультети якого  релоковано на Хмельниччину під час повномасштабної війни. Крім того, посадовець висловив привітання присутнім у залі працівникам Камʼянець-Подільського районного управління Національної поліції.

“У ці тривожні для країни дні правоохоронці разом зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями мужньо протистоять збройній агресії, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави”, – сказав Валентин Соколюк.

Заступник голови обласної ради подякував працівникам поліції за високу відповідальність та мужність під час несення служби у цей складний для України час, а студентам університету – за те, що обрали ризиковану, складну, але таку важливу професію. Він побажав усім непохитної віри в Україну та нашу Перемогу.

За самовіддане служіння українському народу та підготовку висококваліфікованих фахівців Валентин Соколюк вручив відзнаки обласної ради одним із кращих у професії викладачам Харківського національного університету внутрішніх справ.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook