Новини
Інфраструктура

Графік погодинних відключень на 10 липня оприлюднили у “Хмельницькобленерго”

Графік, який складають енергетики Хмельниччини, вже не виглядає як чітка шахова дошка, як це було раніше, а наразі більше нагадує, за словами мешканців області, старий добрий “тетріс”, Однак, в такому вигляді він дає більше можливостей для енергетиків розташовувати відключення так, аби ранкові та вечірні не припадали весь час на ті самі черги.

Однак навіть тепер під графіком погодинних відключень мешканці Хмельниччини вже встигли висловити своє незадоволення: комусь знову не подобаються ранкові відключення, комусь – наявність світла вночі. Хай там як, графік відключень на завтра виглядає так:

Попередньо передбачається, що відключення відбуватимуться за двома та трьома чергами, однак, як завжди, все буде залежати від ситуації в енергосистемі. Сьогодні, наприклад, 4 черзі двічі, а 5 черзі один раз скасовували заплановані відключення в певні години.

Нагадаємо, в “Укренерго” також скасували “дні без відключень”, які мали початися сьогодні і закінчитися 24 липня. Режимні вимірювання енергетики планують провести пізніше.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook