Новини
Офіційно

Поліцейських Хмельниччини привітали з професійним святом

Начальник ОВА Сергій Тюрін взяв участь у заходах з нагоди відзначення 9-ї річниці Дня Національної поліції України.

Звертаючись до правоохоронців, очільник області підкреслив важливу роль Національної поліції у забезпеченні безпеки та правопорядку в країні, особливо в умовах жорстокої війни Росії проти України.

Українська поліція – це один із найпотужніших інститутів безпеки українського народу та держави. Війна загострила різні аспекти життя кожної людини, але поліція у час війни має високий ступінь довіри українців, що є показником професійності, мужності, відданості справі і людської гідності наших поліцейських, – зазначив Сергій Тюрін.

Він також висловив щиру вдячність працівникам поліції за їхню самовіддану працю, героїзм та стійкість, продемонстровані у боротьбі з ворогом.

Поліція стереже порядок, спокій і безпеку на вулицях Хмельниччини. Першою прибуває на місця варварських російських ракетних обстрілів, допомагає, документує злочини російських терористів. Щиро дякую вам за віддану службу, за принциповість, за допомогу жителям області. Бажаю вам сил, наснаги, злагоди в родинах. Нехай мужність, сміливість і рішучість будуть завжди з вами в усіх ситуаціях, – наголосив очільник області та вручив відзнаки ОВА кращим поліцейським Хмельниччини.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook