У Хмельницькому дітям передали Вифлеємський вогонь
Восьмеро дітей вимушених переселенців, військовослужбовців та загиблих захисників у Хмельницькому отримали Вифлеємський вогонь, який доставили днями в обласний центр поїздом “Укрзалізниці”. Усі вони – учасники хмельницького благодійного підліткового клубу, які вперше долучились до традиції передачі вогню миру.
Про це Суспільному розповіла очільниця благодійного підліткового клубу Наталя Колесник.
Нас відвідують підлітки віком від 12 до 16 років. Це діти вимушено переміщені з територій, де ведуться військові дії зараз, а також діти учасників бойових дій та загиблих захисників.
За Вифлеємським вогнем миру прийшла переселенка з Херсону Анастасія Лебєдєва.
Прийшла сюди, тому що Вифлеємський вогонь – це буде дуже душевно і атмосферно. Це як традиція. Вона більш духовна і це як свято.
Прийшов отримати вогонь миру і хмельничанин Ілля Трикулич. Його батько – військовий.
Він воює з 2022 року. Люблю його дуже. І дуже вдячний йому за те, що він боронить країну.
За словами голови обласного осередку “Пласт” Андрія Колесника, Вифлеємський вогонь миру – це скаутська традиція, яку підтримують майже 40 років.
Завдання цього вогню – підкріпити духовно, дати надію на майбутнє, об’єднати людей по всьому світу. Ми цей вогонь передаємо в першу чергу тим, хто святкує Різдво не вдома. Ми передавали цей вогонь військовим в лікарні, ще будемо передавати у шпиталь. Передаємо дітям військових і внутрішньо переміщених осіб для того, щоб підкріпити їх духовно у цей передріздвяний час.
Вифлеємський вогонь передають також всім охочим у Хмельницькій громаді. До обласного центру вогонь миру прибув 16 грудня вночі потягом з Києва.
Першими Вифлеємський вогонь отримали військові капелани-пластуни та приятелі організації, які вирушили з місією служіння в східні прифронтові регіони. Також вогонь передадуть у шпиталі військовим. Хмельниччиною Вифлеємський вогонь подорожуватиме до 24 грудня.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook