На території Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» 13 квітня започаткували акцію «Дерево пам’яті» та висадили 60 дубів. Про це повідомляється на сторінці міськради у Фейсбуці.
Акція покликана увічнити пам’ять про земляків, які героїчно захищали рідну землю на сході України, а дуби які виростуть із цих саджанців будуть постійною згадкою про людей, які віддали свої життя за незалежність України.
Голови Хмельницького обласного об’єднання учасників бойових дій у зоні АТО Сергій Дудар та Шепетівського міськрайонного об’єднання учасників бойових дій у зоні АТО Ігор Дзюба звернулися до присутніх та вручили матерям загиблих воїнів медалі «Тобі моя шана».
Після лінійки всі учасники заходу взялися за роботу. У ході акції висаджено 60 дерев виду дуб червоний, які надав Шепетівський лісгосп. Поряд з десятьма саджанцями встановили таблички з іменами загиблих учасників АТО та ООС.
Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS
Читати інші новини







