Хмельничани, які працюють у закладах та установах, розташованих неподалік перехрестя вулиць Проскурівської та Володимирської сьогодні зранку з великими труднощами дісталися на роботу. Центр міста близько 9 ранку перекрили правоохоронці через підозрілий пакунок, який знайшли на вулиці.
Як йшлося у повідомленні, яке отримали у поліції, чорну валізу виявили хмельничани біля перехрестя з будинком на вулиці Проскурівська, 45. Зреагувавши на повідомлення, на місце події виїхали поліція, вибухотехніки, кінологи та надзвичайники.
Територію перекрили та почали перевірку на предмет наявності вибухонебезпечних предметів.
Фото: Хмельницьке РУП
Фото “підозрілої” та, схоже, вже знешкодженої валізи поширили у соцмережах. Хмельничани ж, які перебувають поруч з місцем події, розповіли, що чули негучний дивний звук звідти.
Фото: Новини Хмельниччини
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







