Міжнародна платформа для онлайн-платежів
20 Червня 2024

У сучасному цифровому світі онлайн-бізнес стрімко розвивається, і одним з ключових аспектів його успіху є надійні та ефективні платіжні рішення. Незалежно від розміру вашого бізнесу або його географічного розташування, наявність безпечної та зручної платформи для обробки платежів є необхідною умовою для задоволення потреб ваших клієнтів та забезпечення стабільного росту вашої компанії. Tranzzo, міжнародна платформа для онлайн-платежів, пропонує найкращі рішення для вашого онлайн-бізнесу, які забезпечать високу конверсію та задоволення клієнтів.

Чому обирати Tranzzo?

  1. Глобальне охоплення та партнерські зв’язки

Tranzzo працює на міжнародному рівні, підтримуючи бізнес у Європі, Північній Америці (Канада), Латинській Америці, Африці та Азії. З понад 330 партнерськими банками та платіжна система, Tranzzo забезпечує широку мережу для здійснення платежів по всьому світу. Це дозволяє вашому бізнесу легко розширюватися на нові ринки, забезпечуючи безперебійну обробку платежів у різних валютах та платіжних методах.

  1. Різноманіття платіжних методів

Сучасний споживач вимагає різноманіття платіжних методів, і Tranzzo готовий надати їх у повному обсязі. Платформа підтримує всі основні світові платіжні системи та цифрові гаманці, такі як Apple Pay та Google Pay. Крім того, Tranzzo пропонує такі функції, як Authorization hold, що дозволяє тимчасово утримувати кошти на карті клієнта, а також можливості для повторних платежів та кастомізовані поля для зручності клієнтів.

  1. Інноваційні технології для підвищення конверсії

Tranzzo використовує інноваційні технології, такі як смарт-рутинг та каскадування, щоб забезпечити високу конверсію платежів. Ці технології аналізують параметри платежу та спрямовують транзакції через найвигідніші маршрути, що підвищує успішність оплат та задоволення клієнтів. З Tranzzo ваш бізнес може досягти конверсії платежів до 95%.

  1. Захищеність та відповідність стандартам

Безпека платежів є пріоритетом для Tranzzo. Платформа відповідає найвищим стандартам безпеки, включаючи PCI DSS Level 1, та підтримує 3DS2 для безпечних транзакцій. Tranzzo також має внутрішню трирівневу антифрод-систему з живим моніторингом, гнучкими налаштуваннями та ручною пост-модерацією для максимального захисту від шахрайства.

  1. Простота інтеграції та зручність використання

Tranzzo пропонує прості у використанні інструменти для інтеграції платіжних рішень на ваш сайт. Віджет для платежів дозволяє здійснювати платежі безпосередньо на сайті, не перенаправляючи клієнта на окрему сторінку. Цей віджет підтримує різноманітні платіжні методи та може бути налаштований відповідно до потреб вашого бізнесу. Крім того, Tranzzo надає зручний портал для мерчантів, де можна відстежувати транзакції та отримувати аналітику платежів.

Висновок

Завдяки Tranzzo ваш онлайн-бізнес отримує доступ до найкращих платіжних рішень, які забезпечують високу конверсію, безпеку та зручність для ваших клієнтів. Інноваційні технології, широкий вибір платіжних методів та простота інтеграції роблять Tranzzo ідеальним партнером для розвитку вашого бізнесу на міжнародному рівні. Обирайте Tranzzo та надайте своїм клієнтам найкращий досвід онлайн-платежів.