Новини
Інфраструктура

У Хмельницькому з’явиться новий громадський транспорт

На придбання у 2020 році десяти сучасних низькопідлогових автобусів нового покоління у міському бюджеті Хмельницького передбачили 34 мільйони гривень. Працюватиме новий громадський транспорт як на діючих маршрутах, так і на нових.

Планують у місті розширити і мережу розумних зупинок, а також інформаційних табло, з допомогою яких можна стежити за рухом громадського транспорту. Готуються наступного року запровадити для містян і електронний квиток.

«Будемо робити це в тестовому режимі, тому що бачимо, що ті міста, які роблять різкі рухи, мають багато проблем. Об’єктивно – люди хочуть електронний квиток, але виходячи з зони комфорту не завжди це роблять. Тому ми будемо тестувати спочатку комунальний транспорт, великі автобуси, а потім вже безпосередньо середній і малий габарит», – пояснив міський голова Олександр Симчишин.

В рамках програми розвитку і вдосконалення пасажирського транспорту, яку депутати міської ради затвердили в 2019, заплановане також будівництво заїзних кишень на найбільш завантажених зупинках. В перспективі – початок будівництва другого транспортного коридору, який зробить комфортнішим проїзд вулицею Кам’янецькою.  

Детальніше – у сюжеті

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter