Новини
Дозвілля

Нові формати заходів: що цікавого чекає на хмельничан

“Коронавірусна історія” змусила підприємливих хмельничан шукати нові шляхи реалізації власних проєктів.

Ще спочатку карантинних обмежень хмельничани мали змогу переглядати онлайн-вистави місцевих театралів. До слова, найближча вистава, яку можна переглянути на ютуб-каналі Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, відбудеться у неділю 31 травня о 19:00. Глядачам покажуть трагікомедію “Квартет для двох“.

Згадаймо і музичний онлайн-марафон Інтерсіті Live. Міжміське сполучення / 18.04“, де виступили хмельничани: Сергій Присяжний з гурту Моторролла, Шугар та Kate Soul. Любителі кіно могли взяти участь у кінофестивалі “CiberBrukivka“.

Не відомо, чи ще довго поціновувачам української музики чекати лайвів, але 4 липня хмельничани зможуть відвідати концерт популярного українського гурту і насолодитись живим звучанням. Щоправда, формат заходу – новий для нашого міста – це автоконцерт. Гурт “Без обмежень” запрошує на свій виступ у міському аеропорту, початок о 19:00. Завчасно подбайте про транспортний засіб, адже “на вєліку” не пускатимуть:

Нагадуємо, напередодні Дня захисту дітей, на майданчику біля колон Хмельницької обласної філармонії маленьким глядачам покажуть музичну виставу “Петрик і вовк”. Якщо погода сприятиме, вистава запланована на 31 травня, неділю. Початок о 17:00.

Мабуть, масові заходи просто неба стануть мейнстрімом цього сезону. Чекаємо відновлення роботи кінотеатру у Молодіжному парку.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter