Новини
Кримінал

На Хмельниччині судитимуть мисливця за відстріл червонокнижного лося

Мисливець не лише порушив правила полювання, а й намагався підкупити поліцію.

Зазначається, що у листопаді минулого року, перебуваючи на полюванні у лісовому масиві Державного підприємства «Славутське лісове господарство», мисливець всупереч забороні та без відповідних дозвільних документів здійснив відстріл лося європейського, який занесений до Червоної книги України.  Внаслідок вказаного правопорушення інтересам держави завдано матеріальних збитків на суму 130 тис грн. 

“Коли ж правоохоронці розпочали за вказаним фактом кримінальне провадження, намагаючись уникнути відповідальності, підозрюваний вчинив ще одне кримінальне правопорушення та надав слідчому неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США”, – повідомляють у прокуратурі. 

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаною особою кримінальних правопорушень. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Славутського міськрайонного суду. 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 248 КК України передбачає альтернативні  покарання у виді  штрафу, громадських робіт або обмеження волі до 3 років,  ч. 3 ст. 369 КК України – позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter