Поліціянти Хмельниччини затримали розповсюджувача наркотиків
В рамках актуальної оперативно-профілактичної операції «МАК-2020», на Городоччині поліціянти зупинили діяльність по збуту канабісу.
Згідно даних правоохоронців, у незаконному збуті даного наркотичного засобу підозрюють 58-річного місцевого мешканця.
Наразі чоловіку оголосили про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/116199453_2957323687712360_7579097984651050269_o-1024x579.jpg)
Так, протягом червня-липня працівниками Городоцького відділу поліції було задокументовано декілька фактів збуту підозрюваним канабісу.
Крім того, після санкціонованого обшуку в будинку чоловіка поліцейські виявили і вилучили декілька пакунків з канабісом. У будівлі поруч, яка знаходиться у користуванні родиною ймовірного злочинця , були знайдені сухі рослини конопель.
Вилучені у чоловіка наркотичні засоби поліцейські направили на експертизу.
У даний час вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/116265225_2957323411045721_300111996997534450_n.jpg)
Нагадаємо, що метою операції «МАК-2020» є виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.
Згідно статті 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від у в розмірі від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді накладення штраф або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.
Автор: Ольга НікітінаЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter