Новини
Інфраструктура

Дороги у Хмельницькій області: де скоро можна буде потішитись новим покриттям

У Хмельницькому цього тижня завершують роботи з поточного ремонту асфальтобетонного дорожнього покриття на вулиці Заводській, продовжуються роботи на вулицях Геологів, Тихій, на проїзді Козловського.

Також оновлюють дорожнє покриття на вулиці Спортивній. Загалом у 2020 році заплановано відремонтувати поточним ремонтом понад 130 об’єктів, у тому числі суцільним методом покриття.

Хмельницькі дорожники також виконують ремонт автодороги Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я, км 50 – км 118, що веде до Національного природного парку «Подільські Товтри», який має запас мінеральних вод з унікальними терапевтичними ефектами.

В рамках програми Велике будівництво цього року буде відремонтовано 60 км автодороги Р-48 (окремими ділянками).

Роботи тривають одразу на двох напрямках дороги. На сьогодні, підрядником вже відфрезеровано майже 20 км існуючого покриття на ділянці від смт. Війтівці у напрямку смт. Сатанів. Також, влаштовано близько 20 км нижнього шару нового асфальтобетонного покриття на ділянці від смт. Війтівці у напрямку с. Базалія.

В результаті проведення ремонтних робіт, буде влаштовано два нові шари асфальтобетонного покриття, зупинки маршрутного транспорту із заїзними «кишенями», з’їзди, дорожню розмітку та нові дорожні знаки.

Рух автотранспорту на ділянці ремонту не закритий.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter