Новини
Здоров’я

У Хмельницькій області зроблено майже 30 тисяч ПЛР тестів

У Хмельницькій області від початку епідемії методом ПЛР протестовано майже 30 тисяч осіб. Про це повідомила прес-служба Хмельницької обласної державної адміністрації.

На Хмельниччині функціонують лише дві лабораторії, які досліджують аналізи на COVID-19 методом ПЛР: ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» та КП “Хмельницький міський перинатальний центр” ХМР. Також дослідження проводять приватні лабораторії.

Всього за період карантину проведено 29 466 ПЛР-тестів на COVID-19, з яких 3074 виявились позитивними. А також 38 896 лабораторних досліджень методом. Серед них 1327 позитивних.

З початку епідемії здійснено 61484 виїзди бригад екстреної медичної допомоги на виклики, з них з підозрою на COVID-19 – 2562, госпіталізовано 648 осіб. Здійснено 4874 виїзди мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 19185 зразків для лабораторної діагностики.

Станом на 7 вересня на самоізоляції перебувають 2583 жителів Хмельницької області, це на 830 людей більше, ніж попереднього тижня.

Хворим надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності. А також за порушення карантинних заходів поліціянти слкали 780 адмінпротоколів, які направлено до суду, за останній тиждень – 125 протоколів.

Проведено за тиждень більше 48 тисяч профілактичних та протиепідемічних заходів на території області: поточної дезінфекції транспорту та закладів громадського призначення.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter