Два райони Хмельниччини у червоній зоні карантинних обмежень
Сьогодні відбулось позачергове засідання комісія ТЕБ та НС в Україні. У зв’язку із підвищенням кількості хворих із COVID-19 на Хмельниччині оновили карантинні зони.
До червонної зони віднесли Славуту та Волочиський район.
У помаранчевій зоні залишились Кам‘янець-Подільський, Нетішин, Красилівський, Ярмолинецький, Новоушицький та Теофіпольський райони. Також список поповнився на ще одне місто – Хмельницький.
У жовтій зоні – Старокостянтинів, Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Деражнянський, Городоцький, Дунаєвецький, Ізяславський, Кам‘янець-Подільський, Летичівський, Полонський, Хмельницький, Славутський, Старосинявський, Чемеровецький та Шепетівський райони.
Дане зонування розпочнеться із понеділка, 14 вересня.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/BFF9BB61-9150-4608-AA04-5812151D63FD.png)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200910_182557_327-750x533-1.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200910_182551_843-750x571-1.jpg)
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter