Новини
Бізнес

За загрозу навколишньому середовищу підприємства Хмельниччини сплатили 35,3 млн. грн екологічного податку

З початку 2020 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області перерахували до бюджетів усіх рівнів 35,3 мільйона гривень екологічного податку. Про це повідомляє Хмельницьке обласне територіальне управління ДПС.

Левова частка коштів спрямована до державного бюджету – 24,5 млн. грн. місцеві ж скарбниці області поповнилися загалом на 10,8 млн. гривень екологічного податку.

На тепер у Хмельницькій області понад 2000 підприємств є платниками екологічного податку. Ці кошти є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів.

«Платники податків Хмельниччини, розуміючи важливість екологічної безпеки, своєчасно та в повному обсязі спрямовують передбачені законом кошти до бюджетів. Саме сплачений екологічний податок – це основне джерело фінансування програм з охорони довкілля. Турбота про навколишнє середовище, відповідно належне фінансування заходів природоохоронного характеру з бюджету – показник рівня розвитку суспільства», – йдеться у повідомленні Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter