Новини
Бізнес

Мешканці Хмельниччини можуть відкрити свій бізнес у селі

Реалізувати проект з відкриття сімейної молочної ферми допоможуть органи державної влади, міжнародні організації та фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості.

Сімейна ферма – це господарство, яке утримує 10-30 корів із добовим надоєм 150-450 л. Ферми створюються за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками.

Проект у західних областях України, в тому числі, на Хмельниччині, реалізується за підтримки ТОВ «Укрмілкінвест». Допомагають у започаткуванні власного бізнесу органи державної влади, місцевого самоврядування, міжнародні організації тощо.

Свою допомогу пропонують також фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості. Вони проводять семінари з розвитку підприємництва з безробітними та інформаційні заходи з жителями сільської місцевості.

З графіком запланованих семінарів можна ознайомитись у будь-якому центрі зайнятості/філії, або на вебсайті Хмельницького ОЦЗ.

Важливо!!! Для започаткування власної справи потрібно бажання відкрити сімейну молочну ферму, згода родини, наявність приміщення для утримання великої рогатої худоби або земельної ділянки для будівництва ферми, а також  бажано мати досвід в утриманні корів. Коли родина стає учасником проєкту, вона отримує:

  • фінансову підтримку ТОВ «Укрмілкінвест» для відкриття ферми (будівельні роботи, обладнання);
  • технологічний супровід при заготівлі власних кормів;
  • повний технологічний супровід:
  • консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги;
  • збір, охолодження та продаж молока.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter