Три найчастіші запитання до Володимира Ар’єва
Народний депутат України, керівник Хмельницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв відповідає на запитання, які найчастіше ставлять під час зустрічей.
Чи можливо збудувати Європу в Україні?
Все починається з децентралізації. Що таке реформа децентралізації? Це коли кошти, зароблені громадою, залишаються в громаді. Не потрібно просити когось, аби щось привезли. Не треба їхати в Хмельницький чи Київ і клопотати, щоб вам щось зробили за ваші ж гроші, тут зароблені. Громади мають самі розпоряджатися своїм майном і своїми бюджетами. Це європейська система. І саме команда «Європейської Солідарності» почала цю найважливішу реформу, яка принесла кошти громадам.
Якщо хочемо збудувати європейську систему, а не повернутися назад у радянський морок, потрібно починати з виборів. Партії, які обіцяють красиве майбутнє, роблять подачки перед виборами чи кажуть, що будуть слугами, а насправді рвуться до влади (як в Радянському Союзі слуги народу стали «хазяєвами жизні») – усі вони просто дурять людей. Потрібно обирати тих, які здатні досягти результату. Реформа децентралізації, безвіз, переоснащення армії – команда «Європейської Солідарності» запровадила багато змін, які вже дали результати. Натомість чинна влада прикривається боротьбою з коронавірусом та згортає децентралізацію, забирає кошти у громад та витрачає їх не за призначенням.
Що відбувається з фондом по боротьбі з коронавірусом?
Гроші з бюджетів громад влада Зеленського забрала в фонд по боротьбі з коронавірусом і розбазарила. Країна не готова до нової хвилі! Вже маємо понад 5000 хворих на добу, а лікарні переповнені. Гроші з коронавірусного фонду, а це 64 мільярди гривень, мали бути витрачені не на дороги або премії тим, хто не має жодного стосунку до боротьби з коронавірусом. З цього фонду не придбали жодного апарату ШВЛ! Люди залишилися беззахисними у боротьбі з COVID-19: вони самі купують засоби захисту, ліки, оплачують тести. І при цьому ще й допомагають лікарням та лікарям. В Україні склалася неприпустима ситуація, коли майже 80% вартості лікування від коронавірусу українці сплачують самостійно.
Команда п’ятого Президента Порошенка, лідера «Європейської Солідарності» реалізувала велику благодійницьку програму, в рамках якої забезпечено 50 апаратів ШВЛ, 130 000 захисних костюмів для медиків, 10 000 захисних окулярів, 50 000 ІФА-тестів. Але опозиція не може замінити собою владу, а лише контролює її, вказуючи на її кричущу некомпетентність.
Як досягти миру у війні на Донбасі?
У першу чергу маємо подбати про військових, які продовжують ризикувати своїм життям, боронячи Україну від вторгнення. Українські військові мають знати, що держава їх справді цінує. Натомість нинішня влада намагається шукати в очах агресора мир, а замість підтримки армії – скорочує її. Останнє оголошене скорочення – на 20 тисяч військовослужбовців! Окрім того, майже згорнуті програми щодо оновлення техніки, необхідної для української армії. Обурює, що все це відбувається під час агресії з боку Росії. Маємо відстоювати червоні лінії у переговорах, наполягати на збереженні та посиленні санкцій проти Росії, які зрештою примусять агресора до поступок.
Пам’ятаймо, що війна – вона не тільки на лінії фронту. Вона ведеться за кожну громаду, кожне село та місто. Бо європейська Україна – це вирок «рускому міру». А європейська Хмельниччина – це доглянуті села та міста, бо кошти залишаються в громадах, це чесні правила ведення бізнесу та добробут громадян. І досягти цього цілком можливо! Наші сусіди поляки, словаки, угорці змогли.
Політична агітація
Автор: Тетяна Новак
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter