Чверть громад Хмельниччини все ще чекають офіційних результатів виборів | Поділля News
Новини
Політика

Чверть громад Хмельниччини все ще чекають офіційних результатів виборів

Із 60 очільників міських, селищних та сільських громад Хмельницької області Центральною виборчою комісією названі 45. 15 громад, серед яких і Хмельницька, все ще чекають «останнього слова» Центрвиборчкому.

Із 13 міських голів перемогу з повним правом відсвяткували вже шестеро. Із 22 селищних – 18. Із 25 сільських – 21.

Дунаєвецьку міську громаду (Кам’янець-Подільський район) і надалі очолюватиме Веліна Заяць. За неї свої голоси віддали 4898 виборців (48,41%).

В очікуванні офіційного підтвердження від ЦВК досі Деражнянська, Хмельницька, Волочиська, Красилівська, Ізяславська та Полонська міські громади.

Вже визначилися із переможцями такі селищні громади: Новодунаєвецька, Староушицька, Чемеровецька, Меджибізька, Теофіпольська, Віньковецька.

Так, Новодунаєвецьку громаду (Кам’янець-Подільський район) очолить Антон Камінський, який переміг на виборах, набравши 2706 голосів (66,13%).

У Староушицькій громаді (Кам’янець-Подільський район) керуватиме Анатолій Тимчук. Протоколу виборів на сайті ЦВК немає, відтак, скільки голосів віддали за висуванця від провладної партії, невідомо.

Новий-старий голова і в Чемеровецькій громаді (Кам’янець-Подільський район). В Олександра Собаня – 7138 голосів (70,26%).

Піднявся кар’єрними сходами переможець виборів у Меджибізькій громаді (Хмельницький район). Заступник селищного голови Олександр Ткач переміг із результатом 965 голосів (30%).

Самовисуванця Михайла Тененева обрали головою Теофіпольської громади (Хмельницький район). Обігнавши найближчого суперника на трохи більше, ніж 300 вподобань виборців, переможець набрав 5244 голоси (47,49%).

І у Віньковецькій громаді (Хмельницький район) перемогу святкує Володимир Лужняк. Відірвавшись від найближчого суперника на 28 голосів, він набрав 1341 (21,62%).

Ще сім сільських громад Хмельниччини теж уже знають, під чиїм керівництвом житимуть далі.

У Гуменецькій громаді (Кам’янець-Подільський район) переобрали на новий термін Інну Абдулкадирову. Дані протоколу на сайті ЦВК відсутні.

У Слобідсько-Кульчієвецькій громаді (Кам’янець-Подільський район) переміг Юрій Волощук. Дані протоколу на сайті ЦВК відсутні.

Продовжить керувати Щиборівською сільською громадою (Хмельницький район) Іван Болюх. Дані протоколу на сайті ЦВК відсутні.

У Сахновецькій громаді (Шепетівський район) найбільше голосів виборців набрав Олександр Шрейдер – 758 (35%).

У Берездівській громаді (Шепетівський район) і надалі керуватиме Віктор Васьківський. Дані протоколу на сайті ЦВК відсутні.

Так само і в Ганнопільській громаді (Шепетівський район) мандат довіри від виборців знову отримала Маргарита Медведюк, набравши 1917 голосів, що становить 74%.

Новий очільник Плужненської громади (Шепетівський район) – Віталій Мартинюк. Обігнавши зі значними відривом суперників, він набрав 1592 голосів виборців (57,3%).

Читайте також: Нова Хмельницька облрада: кого обрали в депутати

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter