У Красилові можуть оштрафувати елеватор | Поділля News
Новини
Екологія

У Красилові можуть оштрафувати елеватор

Екологи перевірили підприємство, на яке поскаржилися через забруднення атмосфери місцеві мешканці. За викид шкідливих речовин та відсутність документів про взяття на державний облік, суб’єкту господарювання на Хмельниччині винесено припис та вживаються заходи з притягнення посадових осіб до відповідальності.

Дзвінок на “гарячу” лінію Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшов наприкінці жовтня. Мешканець Красилова скаржився на те, що протягом декількох днів місцевий елеватор “АІК” (власник – ТОВ “АІК ТРЕЙДІНГ”) викидає в атмосферне повітря значну кількість забруднюючих речовин, які утворюються при роботі зерносушарки у процесі сушіння зернових культур, повідомляють у пресслужбі Державної екологічної інспекції Хмельниччини.

У період з 4 по 17 листопада інспектори провели позапланову перевірку підприємства на дотримання вимог природоохоронного законодавства. Під час інспектування факти, викладені у скарзі містянина, підтвердилися. Крім того, у підприємства не виявилося дозвільних документів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

З метою усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, Інспекцією винесено припис суб’єкту господарювання та вживаються заходи щодо притягнення посадових осіб підприємства до адміністративної відповідальності.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter