Новини
Бізнес

Підприємців Хмельниччини штрафуватимуть за дешевий алкоголь

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що з 02.10.2018 року набрали чинності зміни до постанови Кабінету міністрів України від 30 жовтня 2008 р. №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв». А саме – змінено розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Так, до прикладу, мінімальна роздрібна ціна на 1 пляшку горілки міцністю 40% об’ємом 0,5 л становить 89,40 гривень.

Відповідно до ст. 17 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напої, встановлена відповідальність у розмірі 100 відсотків вартості отриманої партії товару, розрахованої, виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 10000 гривень.

В Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області платникам податків нагадують, що більшість порушень щодо реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими за мінімальні роздрібні ціни, які зафіксовані податковими органами, виникають у зв’язку з неналежним попереднім програмуванням найменування товарів (послуг) із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter