Новини
Події

Хмельницький міський голова залишився без одного заступника

Міський голова Хмельницького звільнив одного зі своїх заступників. Це вже третє кадрове рішення, прийняте очільником міста після переобрання на другий термін.

Володимира Гончарука, заступника Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, звільнено від сьогодні, 2 грудня 2020 року. Про це йдеться у розпорядженні міського голови, датованого вчорашнім днем.

Як йдеться у документі, посадовця звільнено за угодою сторін.

Довідка: Володимир Гончарук народився 14 жовтня 1987 року у м. Дунаївці Хмельницької області. Має вищу освіту – закінчив Хмельницький національний університет за фахом управління персоналом і економіка праці. Від 2010 року працював економістом приватного підприємства та помічником-консультантом народного депутата Ігоря Сабія. На посаді заступника Хмельницького міського голови – від грудня 2015 року.

Нагадаємо, раніше своїми розпорядженнями Хмельницький міський голова звільнив з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Нестерука та завідувача відділу роботи із зверненнями громадян Анатолія Савченка. Обох посадовців було звільненно через досягнення граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter