Новини
Бізнес

З легальних доходів мешканців Хмельниччини бюджет поповнився на 5,8 мільярда гривень

Завдяки відповідальній позиції бізнес-спільноти краю за 11 місяців поточного року з легальних доходів працюючих жителів Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів надійшло 5 мільярдів 797 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що в абсолютній сумі на 456 мільйонів гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Згідно розподілу офіційна оплата праці та легальні доходи подолян додали до місцевих бюджетів 4,3 мільярда гривень. Надходження до державного бюджету склали 1,4 мільярда гривень.

В області динаміка кількості працюючих, попри непрості економічні умови, спричинені поширенням та протидією коронавірусній інфекції, має позитивну тенденцію і на сьогодні становить понад 150 тисяч осіб, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року – з плюсом у понад 6 тисяч працівників.

Як зазначають в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, легальний бізнес та офіційні робочі місця – основа бюджетної стабільності територіальних громад і державної фінансової підтримки, які безпосередньо залежать від того, наскільки прозорим є ринок праці і відповідальними роботодавці в питаннях оформлення з найманими особами офіційних трудових відносин. Тому спільні інформаційно-комунікаційні заходи щодо протидії не задекларованій праці і надалі матимуть активне онлайн продовження.

В умовах сьогодення динаміка сплати ПДФО свідчить про економічну активність та робочий потенціал підприємницької спільноти краю, що у підсумку підтверджується відповідними відрахуваннями із зарплат та інших легальних доходів до бюджету.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter