Після роз’яснювальної роботи податківців майже 600 подолян зареєструвалися підприємцями | Поділля News
Новини
Бізнес

Після роз’яснювальної роботи податківців майже 600 подолян зареєструвалися підприємцями

Протягом лютого 2021 року робоча група фахівців підрозділів податкового адміністрування фізичних осіб та податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області на речових ринках міста Хмельницького провела десятки інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо актуальних питань податкового законодавства.

Під час зустрічей з підприємцями говорили про законодавчі аспекти застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), належне оформлення трудових відносин з найманими працівниками тощо. Під час проведення цих заходів податківці наголошували на необхідності державної реєстрації суб’єктами господарювання для здійснення підприємницької діяльності.

Як зазначають у податковій службі області, за результатами проведених роз’яснювальних заходів добровільно зареєструвалися фізичними осіб-підприємцями майже 600 громадян.

Крім того, аби не допустити порушень роботодавцями вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками, податківці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками швейної промисловості області. Зокрема, зустрічі з працедавцями та найманими працівниками відбулися на виробничих територіях підприємств «Адвіс», «Новатор», «Термопластавтомат».

Результатом такого спілкування стало подання повідомлень роботодавцями про офіційне оформлення трудових відносин з працівниками швейних цехів.

За інформацією ДПС у Хмельницькій області.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter