В одній з громад Хмельниччини вчителям збільшили надбавки до зарплати
Депутат від “Слуги Народу” в Ярмолинецькій селищній раді Віктор Посікера ініціював вдвічі збільшити надбавки вчителям у громаді
Понад 2 мільйони гривень виділено Ярмолинецькою селищною радою за ініціативи депутата від “Слуги Народу” Віктора Посікери на зарплатню педагогічним працівникам громади.
Це дасть змогу збільшити для вчителів розмір надбавки за престижність праці з 5 до 10 %, а для педпрацівників, які здійснюють навчання за державними стандартами в межах реалізації Концепції Нової української школи (НУШ), – з 5 % до 20 %.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/deputat-vchyteli-02-1024x584.webp)
Автор: Адміністратор сайтуВдячний селищному голові та усім колегам-депутатам, які підтримали педагогів громади. Впевнений, що ця надбавка ще більше мотивуватиме наших працівників освіти. Чітко розумію, наскільки важливо тримати високий рівень освіти у громаді, – зазначив Віктор Посікера.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook