Відповідаючи на питання під одним зі своїх дописів у соцмережах, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин пояснив, чому будівництво готелю у парку ім. М. Чекмана законне і як сталося, що у природоохоронній зоні приватні особи можуть щось будувати і заборонити їм це неможливо.
Власне сам допис міського голови стосувався визначення межі прибережної захисної смуги річки Південний Буг. Відповідне рішення прийняли депутати під час сесії міської ради. Скориставшись можливістю, хмельничани у коментарях попитали міського голову про наболіле. Зокрема, про будівництво готельно-ресторанного комплексу у парку ім. М. Чекмана, що стартувало наприкінці 2023 року. Це будівництво, нагадаємо, пов’язане зі скандально відомою на всю Україну родиною ексочільниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи, оскільки саме її син, теж вже колишній керівник Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, є його замовником.
Будівництво готелю з рестораном (або ресторану з готелем) мало-помалу у парку триває вже понад півтора року. Як воно виглядає зараз, показало видання vsim.ua.
Однак хмельничани все ще сподіваються, що приватне будівництво у природоохоронній зоні можна зупинити. Чим, власне, й поцікавилися у міського голови:
Які плани на ресторан Крупи в парку Чекмана? Повернути ділянку на баланс міста і зробити там якусь зону відпочинку для дітей чи літніх людей, чи спортивну школу не можна? Чи це все юридично дуже складно, поки суди?
На що Олександр Сергійович відповів так:
Це неможливо. Немає жодних юридичних підстав. У них будівля у приватній власності, придбана в законний спосіб. Якщо не продовжити оренду землі чи розірвати договір в односторонньому порядку, то вони тільки подякують, бо не будуть платити орендну плату. А якщо підуть у суд, то 100% його виграють. Суди завжди в таких випадках стають на сторону власника. І правильно роблять. Право приватної власності має бути захищене. Уявляєте, який би був хаос і сваволя, якби будь-яка влада захотіла і забрала в когось будинок, квартиру і тд.
І далі, відповідаючи на питання, “яким чином і хто взагалі дозволив приватизувати частину парку?”, міський голова розповів, що:
Там будівля приватна була років вже 30, може більше. Ресторан «Зоряні ночі», потім там люди жили. Вони й продали цю будівлю.

Решту запитань міський голова залишив без відповідей. Хоча в цьому моменті якраз стало дуже цікаво: що за люди жили в ресторані і чому вони там жили? Можливо, йдеться про попередніх власників, у яких, за інформацією vsim.ua, приміщення ресторану «Зоряна ніч» було куплене у листопаді 2020 року. Ресторан перестав приносити прибутки і довелося в ньому оселитися, щоб зекономити на комуналці або оренді квартири?
Про ймовірних попередніх власників ресторану вдалося знайти таку інформацію:


Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







