Місцеві вибори до об’єднаних територіальних громад 24 грудня показали, кому довіряють жителі Хмельниччини

24 грудня на території Хмельницької області відбулися чергові вибори до шести об’єднаних територіальних громад. 

Політична партія “За конкретні справи” активно взяла участь у виборах до трьох об’єднаних територіальних громад.

Злагоджена робота команди знову продемонструвала прекрасні результати. Так, головами трьох ОТГ стали кандидати від політичної партії народного депутата України Олександра Гереги: Баламутівської ОТГ (Ярмолинецький район) – Гопчак Василь Петрович, Смотрицької ОТГ (Дунаєвецький район) – Пелих Людмила Петрівна, Вовковинецької ОТГ (Деражнянський район) – Загорулько Юрій Васильович.

До депутатських корпусів об’єднаних громад мандати довіри виборців здобули 17 депутатів. А саме: до Баламутівської ОТГ – обрано 4, до Смотрицької ОТГ – 6 та до Вовковинецької – 7 депутатів від політичної партії “За конкретні справи”.

Нагадаємо, що зовсім недавно, 29 жовтня цього року, під час виборів до семи ОТГ Хмельниччини (Городоцької, Солобковецької, Грицівської, Олешинської, Красилівської, Антонінської та Слобідо-Кульчіївецької) команда “За конкретні справи” здобула 52 заслужених депутатських мандати та трьох обраних голів громад.

Усі ці результати свідчать лише про те, що виборці втомились від порожніх обіцянок та політиканства, а довіряють тим, хто змінює життя у селах, у громадах конкретними справами, турбуючись про розвиток інфраструктури, покращуючи умови навчання дошкільнят та учнів шкіл у закладах освіти, будує спортивні комплекси, ремонтує лікарні та ФАПи, словом, турбується про добробут подолян, допомагає розв’язувати нагальні проблеми.

До лав команди політичної партії “За конкретні справи” приєднується все більше людей, котрі прагнуть змін вже сьогодні і на прикладах сусідніх районів переконалися у дієвості цієї політичної сили. Тому ми і надалі будемо боротись за справедливість та відстоювати чесність і разом, конкретними справами змінювати майбутнє наших дітей, розбудовувати Хмельниччину!

До речі, Хмельницька область є однією із лідируючих у створенні ОТГ і на сьогоднішній день тут вже працюють 39 об’єднаних громад.

Прес-служба політичної партії “За КОНКРЕТНІ СПРАВИ”

Схоже

Депутатів до однієї селищної і двох сільських об’єднаних територіальних громад області обиратимуть 23 грудня 2018 року. Центральна виборча комісія 12 жовтня своїм рішенням оголосила проведення у грудні 2018 року виборів в 125 ОТГ в 22 областях України, серед яких і Хмельницька. Про це повідомляється на сайті ЦВК. Вибори відбудуться у Ямпільській селищній ОТГ Білогірського району […]

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” одержало перемогу на виборах у двох об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області, які відбулися 29 квітня. За даними паралельного підрахунку голосів політичних осередків, партія Тимошенко заводить до місцевих ОТГ 18 обранців. Друге місце одержала Аграрна партія, в активі якої 13 депутатів. У трійку ввійшла партія “Укроп” з 4 обранцями. Двом депутатам вдалося зайти від Радикальної партії […]

Центральна виборча комісія на 29 квітня 2018 року призначила перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, рад і відповідних сільських, селищних голів у двох ОТГ Хмельниччини – Білогірській селищній об’єднаній територіальній громаді, в яку увійшли 6 сільських одна селищна ради, а також Шаровечківську сільську раду Хмельницького району, яка включає дві сільські ради. Загалом, відповідно до рішення ЦВК, в Україні […]