Хмельниччина поповнила державну казну майже на сім мільярдів гривень | Поділля News
Хмельниччина поповнила державну казну майже на сім мільярдів гривень

Протягом дев яти місяців 2018 року платник и enter site податків Хмельниччини забезпечили надходження enter site до бюджетів усіх рівнів 6,8 мільярда гривень click here . Зростання с click here плат и податків та зборів в області склало 1,3 мільярда, що становить 124 відсотки щодо минулорічного показника. 

Як повідомляє фіскальна служба, сплату податків проадміністровано в сумі 2,8 мільярда гривень. Тож виконання індикативу забезпечено на 106 відсотків, додатково отримано 159 мільйонів гривень. Темп надходжень склав 125 відсотків і в абсолютній сумі становить 558 мільйонів гривень.

У сегменті формування дохідної частини держбюджету левова частка належить податку на додану вартість та податку на прибуток. Так, з початку року сума сплаченого ПДВ досягла 1,1 мільярда гривень, що на 121 відсоток, або на 199 мільйонів більше, ніж за січень-вересень 2017 року. Податку на прибуток отримано 266 мільйонів гривень, що на 152 відсотки більше, ніж торік.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 3,9 мільярда гривень. Територіальні громади додатково отримали 236 мільйонів гривень. Темп зростання  надходжень відповідно до минулорічного склав 123 відсотки, або 753 мільйони гривень.

60 відсотків доходів бюджетів громад становить податок на доходи фізичних осіб. Цьогоріч він сягнув позначки у 2,7 мільярда гривень. Порівняно з минулорічними надходженнями зростання ПДФО склало 129 відсотки, або майже 593 мільйони гривень.

На думку начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергія Ковальчука, цей успіх пояснюється реалізацією заходів з легалізації трудової зайнятості. Протягом вересня влада і громада зосередили особливу увагу на роз’ясненні прав і гарантій працівників.

«Позитив бюджетного процесу засвідчує спроможність влади та бізнесу вирішувати важливі для соціального розвитку регіону проблеми у форматі діалогу і розвитку», резюмував Сергій Ковальчук.

.

Схоже

Уряд, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і НАК «Нафтогаз України» врегулювали ціну газу для побутових споживачів. Кожен регіон буде мати окремий тариф на газ, щомісяця він буде змінюватись, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. За травень мешканці Хмельницької області , окрім Шепетівки та Шепетівського району, платитимуть 8 гривень 27 […]

Борг жителів Хмельниччини перед постачальниками комунальних послуг за перший квартал 2019 року склав понад мільярд гривень. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Сергій Дашковський.   За його словами, найбільше  – а саме 726 мільйонів гривень – краяни боргують за спожитий природний газ. Ще більше 275 млн грн жителі області не доплатили за […]

Минулого місяця у Хмельницькому та області зареєстрували 135 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $28 тис. Сума покупок у регіоні минулого місяця склала $4 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault. Хмельничани витратили на 29 автомобілів цієї марки суму $500 тис. Також популярними були Toyota […]