Хмельниччина поповнила державну казну майже на сім мільярдів гривень

Протягом девяти місяців 2018 року платники податків Хмельниччини забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів 6,8 мільярда гривень. Зростання сплати податків та зборів в області склало 1,3 мільярда, що становить 124 відсотки щодо минулорічного показника. 

Як повідомляє фіскальна служба, сплату податків проадміністровано в сумі 2,8 мільярда гривень. Тож виконання індикативу забезпечено на 106 відсотків, додатково отримано 159 мільйонів гривень. Темп надходжень склав 125 відсотків і в абсолютній сумі становить 558 мільйонів гривень.

У сегменті формування дохідної частини держбюджету левова частка належить податку на додану вартість та податку на прибуток. Так, з початку року сума сплаченого ПДВ досягла 1,1 мільярда гривень, що на 121 відсоток, або на 199 мільйонів більше, ніж за січень-вересень 2017 року. Податку на прибуток отримано 266 мільйонів гривень, що на 152 відсотки більше, ніж торік.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 3,9 мільярда гривень. Територіальні громади додатково отримали 236 мільйонів гривень. Темп зростання  надходжень відповідно до минулорічного склав 123 відсотки, або 753 мільйони гривень.

60 відсотків доходів бюджетів громад становить податок на доходи фізичних осіб. Цьогоріч він сягнув позначки у 2,7 мільярда гривень. Порівняно з минулорічними надходженнями зростання ПДФО склало 129 відсотки, або майже 593 мільйони гривень.

На думку начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергія Ковальчука, цей успіх пояснюється реалізацією заходів з легалізації трудової зайнятості. Протягом вересня влада і громада зосередили особливу увагу на роз’ясненні прав і гарантій працівників.

«Позитив бюджетного процесу засвідчує спроможність влади та бізнесу вирішувати важливі для соціального розвитку регіону проблеми у форматі діалогу і розвитку», резюмував Сергій Ковальчук.

.

Схоже

З початку 2018 року роботодавці Хмельницької області сплатили до державних цільових фондів 3 мільярди 470 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження коштів на пенсії та іншу «соціалку» зросли на 749 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області. Темп росту відрахувань склав 127%. Як зазначають у Головному управлінні […]

Технологічна пауза триватиме до восьми годин у нічний час. ПриватБанк запланував перехід на нову версію систем керування базами даних (СКБД) процесингу, що дозволить збільшити продуктивність і якість обробки операцій з платіжними картками. Для завершення цієї роботи банк оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч на 14 жовтня 2018 року. Як повідомили в банку, у […]

На земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, у вересні 2018 року інвестори придбали права оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Ділянки загальною площею 181,39 га розташовані на території Ізяславського, Хмельницького та Славутського районів Хмельниччини. Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 94,45 га за межами населеного пункту Кунівської сільській ради Ізяславського […]