Хмельниччина поповнила державну казну майже на сім мільярдів гривень

Протягом девяти місяців 2018 року платники податків Хмельниччини забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів 6,8 мільярда гривень. Зростання сплати податків та зборів в області склало 1,3 мільярда, що становить 124 відсотки щодо минулорічного показника. 

Як повідомляє фіскальна служба, сплату податків проадміністровано в сумі 2,8 мільярда гривень. Тож виконання індикативу забезпечено на 106 відсотків, додатково отримано 159 мільйонів гривень. Темп надходжень склав 125 відсотків і в абсолютній сумі становить 558 мільйонів гривень.

У сегменті формування дохідної частини держбюджету левова частка належить податку на додану вартість та податку на прибуток. Так, з початку року сума сплаченого ПДВ досягла 1,1 мільярда гривень, що на 121 відсоток, або на 199 мільйонів більше, ніж за січень-вересень 2017 року. Податку на прибуток отримано 266 мільйонів гривень, що на 152 відсотки більше, ніж торік.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 3,9 мільярда гривень. Територіальні громади додатково отримали 236 мільйонів гривень. Темп зростання  надходжень відповідно до минулорічного склав 123 відсотки, або 753 мільйони гривень.

60 відсотків доходів бюджетів громад становить податок на доходи фізичних осіб. Цьогоріч він сягнув позначки у 2,7 мільярда гривень. Порівняно з минулорічними надходженнями зростання ПДФО склало 129 відсотки, або майже 593 мільйони гривень.

На думку начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергія Ковальчука, цей успіх пояснюється реалізацією заходів з легалізації трудової зайнятості. Протягом вересня влада і громада зосередили особливу увагу на роз’ясненні прав і гарантій працівників.

«Позитив бюджетного процесу засвідчує спроможність влади та бізнесу вирішувати важливі для соціального розвитку регіону проблеми у форматі діалогу і розвитку», резюмував Сергій Ковальчук.

.

Схоже

Лідерами з виробництва молока у січні стали Полтавська, Вінницька і Хмельницька області. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока. Як повідомляється, загалом за перший місяць цього року агропідприємства України виробили 222,8 тисяч тонн молока, а господарства населення – 338,1 тисяч тонн. Загальний показник зменшився на 1,9% порівняно з відповідним минулорічним. За даними Держстатистики, у січні […]

У січні 2019 року з доходів працюючих подолян до бюджетів усіх рівнів надійшло 384 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Згідно з розподілом, 294 мільйони гривень отримали місцеві бюджети Хмельниччини, повідомляють в обласному управлінні ДФС. “Якщо порівнювати із січнем минулого року, то темп надходжень з податку на доходи фізичних осіб надходжень склав 122 відсотки, […]

Хмельницька ОДА уклала 7 угод про міжнародне співробітництво з регіонами ЄС. Крім того, райони і міста області підписали 34 угоди про співпрацю з регіонами країн Євросоюзу. Між тим, європейські інвестиції на Хмельниччині становлять 95,6% загального обсягу акціонерного капіталу. Про це під час регіональної конференції “Євроінтеграція: сила можливостей” у Хмельницькому заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та […]