Хто найбільше заробив у вересні на Хмельниччині? | Поділля News
Хто найбільше заробив у вересні на Хмельниччині?

source url Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у вересні становила 7 431 грн. Це майже вдічі більше, ніж мінімальна зарплата (3 723 грн), проте на 17,8% нижче, ніж у середньому по Україні.

go to site Вище середнього рівня по області у перший місяць осені заробітна була плата працівників державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (11 262 грн), сфери фінансової та страхової діяльності (11 123 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8 896 грн), промисловості (8 499 грн), транспортного, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (7778 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищу платню отримували працівники підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11 397 грн). Її рівень перевищував середньообласний показник в півтора рази, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 53,5–68,3% від середньообласного показника.

watch Реальна заробітна плата найманих працівників, порівняно з серпнем, зменшилась у вересні на 0,6%, а відносно вересня минулого року – на 12,3%.

follow link Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 жовтня становила 15,8 млн.грн, або 1,0% фонду оплати праці, нарахованого за вересень.

У структурі загальної суми заборгованості 62,5% утворено на економічно активних підприємствах, 35,7% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та 1,8% – на економічно неактивних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 1,2 тисячі працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 8 062 грн, що на 8,5% більше, ніж середня заробітна плата за вересень поточного року.

Схоже

Професійне навчання займає важливе місце в системі заходів державної служби зайнятості щодо працевлаштування незайнятих громадян. «На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися та освоювати суміжні професії. Тому, служба зайнятості пропонує послуги з професійного навчання. Адже після завершення навчання гарантія працевлаштування становить майже 100%», – наголошує директор Хмельницького обласного центру […]

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон 17-35 тисяч доларів, а середня вартість кожного авто склала 29 тисяч доларів. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Renault. Подоляни придбали 69 автомобілів цього бренду на суму $1,1 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Всього у першому кварталі 2019 року в Хмельницькому та області зареєстрували 380 нових […]

З початку року суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області спрямували 702 мільйони гривень податкових платежів до державного бюджету. Це на 85 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. На Хмельниччині головним сегментом наповнення держбюджету є податок на додану вартість. Як результат, збір ПДВ забезпечено у сумі 358 мільйонів гривень, що на 50 мільйонів більше, […]