Де на Хмельниччині останнім часом поменшало інфекційних хворих | Поділля News
Де на Хмельниччині останнім часом поменшало інфекційних хворих

Всього  з 4 по 11 листопада за медичною допомогою звернулось 246 мешканців Хмельницької області з ознаками інфекційних захворювань (крім грипу та ГРВІ), більша частина яких – 132 – діти до 17 років.

source Загальна кількість звернень залишилася на рівні минулої семиденки.   Разом з тим, у 8 регіонах області (Віньковецькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Ізяславському, Летичівському, Славуському, Старосинявському та Хмельницькому) захворюваність знизилася,  а у Городоцькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському Новоушицькому, Полонському, Старокостянтинівському, Ярмолинецькому районах та містах Кам’янець-Подільському, Нетішині, Хмельницькому захворюваність навпаки зросла.

http://myswallowtail.com/?x=gm-weight-loss Доросле населення за останній тиждень на інфекційні хвороби стало хворіти більше, а от серед дітей захворюваність знизилася на 9%.

Фахівцями розслідувано 199 випадків інфекційних захворювань, серед яких кишкових 90, крапельних – 99.

http://myswallowtail.com/?x=low-thyroid-and-weight-loss Спалахів та групових захворювань протягом минулого тижня не було.

go to site   Малюнок 1. Рівень інфекційної захворюваності населення у містах та районах області в порівнянні з середнім по області (в показниках на 100 тисяч населення)

here Джерело

Схоже

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон 17-35 тисяч доларів, а середня вартість кожного авто склала 29 тисяч доларів. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Renault. Подоляни придбали 69 автомобілів цього бренду на суму $1,1 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Всього у першому кварталі 2019 року в Хмельницькому та області зареєстрували 380 нових […]

З початку року суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області спрямували 702 мільйони гривень податкових платежів до державного бюджету. Це на 85 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. На Хмельниччині головним сегментом наповнення держбюджету є податок на додану вартість. Як результат, збір ПДВ забезпечено у сумі 358 мільйонів гривень, що на 50 мільйонів більше, […]

Згідно з даними групи “Рейтинг”, 78% мешканців Хмельниччини вважають Росію країною-агресором. Ще 15% не вважають її такою, а 7% важко визначитися. Відповідну інформацію оприлюднив у Фейсбуці політолог, кандидат політичних наук Михайло Басараб. З такими даними Хмельницька область у рейтингу ставлення українців до росіян займає 9-те місце. Загалом же 63% українців вважають Росію агресором. “Завжди орієнтуюся на […]