Хмельниччина готується до «тиші» перед виборами в ОТГ | Поділля News
Хмельниччина готується до «тиші» перед виборами в ОТГ

У неділю, 23 грудня, у трьох новостворених ОТГ Хмельницької області пройдуть перші вибори депутатів рад громад та їх голів.  На виборчі дільниці прийдуть мешканці населених пунктів, що увійшли до складу Ямпільської селищної, Улашанівської і Новоставецької сільських об’єднаних територіальних громад.

У боротьбі за депутатські мандати візьмуть участь представники різних політсил і конкуренція надзвичайно висока. Так, на 26 депутатських крісел у Улашанівській ОТГ претендує 136 кандидатів, 88 претендентів на отримання 14 депутатських мандатів у Новоставецькій ОТГ, у Ямпільській селищній ОТГ треба обрати 22 депутатів з 136 кандидатів.

Виборчий процес розпочався 3 листопада. Кандидати проводили активну агітаційну роботу з членами громад. Офіційно про порушення у цей період не повідомлялося.

До дня виборів залишилося зовсім мало часу і виборці уже мали б визначитися з тим, за кого проголосують. Завтра настане так званий «день тиші», коли будь-яка агітація вважатиметься порушенням виборчого законодавства.

Виборчі дільниці 23 грудня відкриються для голосування у Теофіпольському районі (села  Антонівка, Вовківці, Коров’є, Кривовілька, Новоставці, Човгузів), у Славутському районі (села Іванівка, Бачманівка, Вачів, Волиця, Губельці, Дятилівка, Жуків, Кам’янка, Марачівка, Миньківці, Ногачівка, Перемишель, Пузирки, Романіни, Ташки,с Улашанівка, Цвітоха, Шевченко), у Білогірському районі ( селище Ямпіль,села Воробіївка, Дідківці, Лепесівка, Миклаші, Норилів, Паньківці, Погорільці, Тихомель).

Загалом після проведення перших місцевих виборів 23 грудня в Україні діятиме вже 830 добровільно об’єднаних територіальних громад, на Хмельниччині – 44 ОТГ.

 

enter

Читайте нас у  follow url Телеграм source  та у нашій групі  Viber  source link @ПоділляNEWS

Схоже

«Батьківщина» – абсолютний лідер на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня в 13 областях. За попередніми підрахунками, результат – 35,7%! Відрив від найближчого конкурента – 13%!» Так прокоментував результати виборів в об’єднані територіальні громади народний депутат України фракції «Батьківщина» Іван Крулько у своєму блозі в інтернет-виданні «Українська правда». «І це попри шалений адміністративний ресурс, […]

23 грудня відбулися вибори у трьох об’єднаних тергромадах Хмельниччини. Порушень виборчого процесу не зафіксовано – повідомив голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв. У Ямпільській ОТГ участь у голосуванні взяли 69 відсотків виборців. У Новоставицькій ОТГ на момент закриття дільниць проголосувало 75 % виборців, а в Улашанівській ОТГ- 56%. У Ямпільській селищній […]

Депутатів до однієї селищної і двох сільських об’єднаних територіальних громад області обиратимуть 23 грудня 2018 року. Центральна виборча комісія 12 жовтня своїм рішенням оголосила проведення у грудні 2018 року виборів в 125 ОТГ в 22 областях України, серед яких і Хмельницька. Про це повідомляється на сайті ЦВК. Вибори відбудуться у Ямпільській селищній ОТГ Білогірського району […]