Податкові надходження на Хмельниччині склали майже 10 мільярдів гривень | Поділля News
Мешканці Хмельниччини сплатили торік майже 10 мільярдів гривень податків

У 2018 році податкові надходження на Хмельниччині склали майже 10 мільярдів гривень. Це більше на 1,7 мільярда гривень порівняно з 2017 роком, інформують у Державній фіскальній службі області.

“Виконання індикативу зведеного бюджету забезпечено на рівні 104 відсотки, додатково надійшло майже півмільярда гривень”, – кажуть податківці.

Із цих коштів державний бюджет отримав понад 4  мільярди гривень. Додаткового до завдання надійшло 133 мільйони гривень.

У фіскальній службі зазначають, що показовим є ріст надходжень з податку на додану вартість, розмір якого досяг 1,7 мільярда гривень. Темп росту ПДВ склав 116 відсотків, що в абсолютній сумі становить 239 мільйонів гривень.

Податок на доходи фізичних осіб також перейшов мільярдну позначку  – 1,3 мільярда гривень, що у порівнянні з попереднім результатом складає 126 відсотків, або більше на 263 мільйони гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,6 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 286 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 122 відсотки, що в абсолютній сумі становить 1 мільярд гривень.

Найбільше до місцевих скарбниць традиційно надійшло податку на доходи фізичних осіб, якого відраховано із доходів працюючих подолян у сумі 3,7 мільярда гривень. До результату 2017 року це склало 126 відсотків, або 780 мільйонів гривень.

Представники малого бізнесу поповнили місцевий бюджет єдиним податком у розмірі 829 мільйонів гривень, що більше на 118 відсотків, або на 128 мільйонів гривень.

Також вагомою є загальна сума податку на майно – 712 мільйонів гривень. Тут досягнуто темп росту платежів на рівні 111 відсотків, з плюсом 69 мільйонів гривень.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Прокуратурою Хмельницької області здійснено вступ у розгляд судом справи за позовом фермерського господарства до Головного управління Держгеокадастру в області про визнання суб’єкта господарювання стороною у трьох договорах оренди земельних ділянок загальною площею 94 га, розташованих за межами  с. Котелянка Полонського району. Своїм позовом господарство вимагало визнати його орендарем земельних ділянок нормативною грошовою оцінкою 2,3 млн […]

Нове виробництво, нові робочі місця, гідна заробітна плата, комфортні умови для працівників і, звичайно ж, податки до місцевого бюджету. Спільне українсько-німецьке підприємство “2К” вироблятиме в обласному центрі побутову хімію. Продукція буде реалізовуватися в Україні, а також йтиме на експорт. Наразі тут працює понад 100 працівників, до кінця року планується збільшення до 200, а на перспективу […]

У січні-лютому 2019 року від виробництва та реалізації підакцизної продукції у Хмельницькій області державний бюджет отримав 1,9 мільйона гривень акцизного податку. Це на чверть, або на 380 тисяч гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року, а також у півтора рази (152,1%) більше від індикативного показника ДФС України. Тобто додатково до держбюджету спрямовано 648 тисяч гривень. […]