Податкові надходження на Хмельниччині склали майже 10 мільярдів гривень | Поділля News
Мешканці Хмельниччини сплатили торік майже 10 мільярдів гривень податків

У 2018 році податкові надходження на Хмельниччині склали майже 10 мільярдів гривень. Це більше на 1,7 мільярда гривень порівняно з 2017 роком, інформують у Державній фіскальній службі області.

“Виконання індикативу зведеного бюджету забезпечено на рівні 104 відсотки, додатково надійшло майже півмільярда гривень”, – кажуть податківці.

go Із цих коштів державний бюджет отримав понад 4  мільярди гривень. Додаткового до завдання надійшло 133 мільйони гривень.

У фіскальній службі зазначають, що показовим є ріст надходжень з податку на додану вартість, розмір якого досяг 1,7 мільярда гривень. Темп росту ПДВ склав 116 відсотків, що в абсолютній сумі становить 239 мільйонів гривень.

Податок на доходи фізичних осіб також перейшов мільярдну позначку  – 1,3 мільярда гривень, що у порівнянні з попереднім результатом складає 126 відсотків, або більше на 263 мільйони гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,6 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 286 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 122 відсотки, що в абсолютній сумі становить 1 мільярд гривень.

Найбільше до місцевих скарбниць традиційно надійшло податку на доходи фізичних осіб, якого відраховано із доходів працюючих подолян у сумі 3,7 мільярда гривень. До результату 2017 року це склало 126 відсотків, або 780 мільйонів гривень.

Представники малого бізнесу поповнили місцевий бюджет єдиним податком у розмірі 829 мільйонів гривень, що більше на 118 відсотків, або на 128 мільйонів гривень.

Також вагомою є загальна сума податку на майно – 712 мільйонів гривень. Тут досягнуто темп росту платежів на рівні 111 відсотків, з плюсом 69 мільйонів гривень.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Протягом січня-квітня 2019 року до бюджетів усіх рівнів з легальних доходів жителів Хмельницької області надійшло 1,8 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. У порівняння з відповідним періодом минулого року темп росту надходжень ПДФО склав 122 відсотків, що в абсолютній величині становить понад 300 мільйонів гривень. Відповідно до фінансового розподілу майже 75 відсотків від суми […]

Сім’ї декількох головних лікарів медзакладів Хмельниччини мають офіційний дохід, що перевищує мільйон гривень. До такого висновку можна дійти, вивчаючи декларації посадовців-медиків за 2018 рік. Йдеться, зокрема, про головну лікарку обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу. Удвох з чоловіком чиновниця заробила трохи більше мільйона гривень. Ця лікарка може похизуватися найбільшою з-поміж інших колег зарплатою – майже […]

Уряд, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і НАК «Нафтогаз України» врегулювали ціну газу для побутових споживачів. Кожен регіон буде мати окремий тариф на газ, щомісяця він буде змінюватись, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. За травень мешканці Хмельницької області , окрім Шепетівки та Шепетівського району, платитимуть 8 гривень 27 […]