Компанія з німецьким капіталом розширює свій бізнес у Хмельницькому | Поділля News
Компанія з німецьким капіталом розширює свій бізнес у Хмельницькому

primrose oil weight loss Ще три виробничих цехи планує відкрити у місті «Дювельсдорф Україна». Купити землю компанія хоче на території заводу «Термопластавтомат», що у мікрорайоні Гречани. Це дві ділянки загальною площею понад гектар. Цехи, які там розміщені, підприємство вже викупило.

go to site «Зважаючи на те, що це іноземний інвестор, обов’язковим є погодження Кабміну, – пояснює міський голова Олександр Симчишин. – Для Хмельницької міської ради не було дискусій – ми готові сприяти інвестору, готові виносити на сесію, голосувати позитивно і максимально залучати інвестиції. Тому що це плюс робочі місця, плюс податки. І це якісне виробництво якісної продукції».

«Дювельсдорф Україна» працює у Хмельницькому сім років. Майже все, що виробляє, експортує до країн Західної Європи. Нині на підприємстві працюють 80 хмельничан. Вони виготовляють навісне сільгоспобладнання, яке використовується переважно середніми та дрібними бауерами в Німеччині.

Хмельницький – єдине місто в Україні, з яким працює цей інвестор. Обласний центр вибрали, насамперед, через вдале географічне розташування.

«Менше на тисячу кілометрів, як би це було десь на сході України, – коментує власник ТОВ «Дювельсдорф Україна» Адольф Дювельсдорф. – І, звичайно, це місто ближче до західної частини України. Якщо порахувати в грошах, це буде набагато менше».

За словами міського голови, розширення виробництва, яке запланувала компанія, свідчить про хороший інвестиційний клімат у місті і створює для Хмельницького позитивний імідж за кордоном.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

http://myswallowtail.com/?x=healthy-protein-shake-recipes-for-weight-loss Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  go to site Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З березня цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa спільно з 17 візовими центрами VFS Global з різних міст України надають можливість отримати 20% знижку за будь-яку послугу візового центру – від консультацій до оформлення робочої візи. До цього проекту підключено і візовий центр VFS Global у Хмельницькому, що працює за адресою: вул. Водопровідна, […]

Експортери Хмельниччини отримали майже тисячу сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку. Про це повідомили у ДФС області. “Цього року Хмельницькою митницею ДФС уже оформлено 925 сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу. У числі постійних отримувачів євросертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини”, – йдеться у повідомленні. Як зазначають […]

Форум “Бізнес з Китаєм” вперше відбувся у Хмельницькому. Ініціаторами його проведення виступила Хмельницька міська рада і Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua». Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Представникам хмельницьких підприємств розповіли про перспективи співпраці з китайським бізнесом у рамках проекту “Один пояс, один шлях”. А також про особливості менталітету та […]