Компанія з німецьким капіталом розширює свій бізнес у Хмельницькому

Ще три виробничих цехи планує відкрити у місті «Дювельсдорф Україна». Купити землю компанія хоче на території заводу «Термопластавтомат», що у мікрорайоні Гречани. Це дві ділянки загальною площею понад гектар. Цехи, які там розміщені, підприємство вже викупило.

«Зважаючи на те, що це іноземний інвестор, обов’язковим є погодження Кабміну, – пояснює міський голова Олександр Симчишин. – Для Хмельницької міської ради не було дискусій – ми готові сприяти інвестору, готові виносити на сесію, голосувати позитивно і максимально залучати інвестиції. Тому що це плюс робочі місця, плюс податки. І це якісне виробництво якісної продукції».

«Дювельсдорф Україна» працює у Хмельницькому сім років. Майже все, що виробляє, експортує до країн Західної Європи. Нині на підприємстві працюють 80 хмельничан. Вони виготовляють навісне сільгоспобладнання, яке використовується переважно середніми та дрібними бауерами в Німеччині.

Хмельницький – єдине місто в Україні, з яким працює цей інвестор. Обласний центр вибрали, насамперед, через вдале географічне розташування.

«Менше на тисячу кілометрів, як би це було десь на сході України, – коментує власник ТОВ «Дювельсдорф Україна» Адольф Дювельсдорф. – І, звичайно, це місто ближче до західної частини України. Якщо порахувати в грошах, це буде набагато менше».

За словами міського голови, розширення виробництва, яке запланувала компанія, свідчить про хороший інвестиційний клімат у місті і створює для Хмельницького позитивний імідж за кордоном.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницька ОДА уклала 7 угод про міжнародне співробітництво з регіонами ЄС. Крім того, райони і міста області підписали 34 угоди про співпрацю з регіонами країн Євросоюзу. Між тим, європейські інвестиції на Хмельниччині становлять 95,6% загального обсягу акціонерного капіталу. Про це під час регіональної конференції “Євроінтеграція: сила можливостей” у Хмельницькому заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та […]

На Хмельниччині з‘явились перші офіційні мільйонери. Свої статки вони заробили на продажу нерухомості та на отриманні дивідендів, повідомляють у фіскальній службі. Загалом у ході кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, декларації подав уже подав 641 житель Хмельницької області. Вони задекларували 88,6 мільйона гривень доходів. “Найактивніше декларують свої доходи жителі міст Хмельницький, Теофіполь, Старокостянтинів”, – […]

За перший місяць цього року від подолян до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 800 мільйонів гривень. Про це повідомляють у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Хмельницькій області. Зазначається, що це на 100 мільйонів гривень, або на 13,5 відсотка більше, ніж у відповідному періоді 2018 року. “До державного бюджету спрямовано більше 350 мільйонів гривень. Податкові […]