Бюджет Хмельницького може втратити 12,5 мільйона | Поділля News
Бюджет Хмельницького може втратити 12,5 мільйона

Саме стільки цього року розраховувало отримати місто від розміщення вільних коштів на депозитах. Але цю суму з бюджету-2019 доведеться вилучити, якщо уряд таки заборонить містам тримати кошти у банках. Постанова прийнята 23 січня, але поки не вступила у дію. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто.

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-surgery-new-orleans «Якщо постанова буде підписана, якщо вона вступить у дію, нам доведеться коригувати бюджет і вилучати з дохідної частини 12, 5 мільйона гривень, – коментує міський голова Олександр Симчишин. – І це означає, що три-чотири вулиці, як мінімум, у цьому році ми капітально не відремонтуємо, бо нас позбавляють фінансового ресурсу».

Замість того, щоб класти гроші на короткострокові депозити, уряд пропонує містам купувати державні цінні папери. У фінуправлінні міської ради пояснюють: у такому разі мільйонні суми будуть заморожені на кілька місяців. На відміну від депозитів, які можна знімати у будь-який момент.

Розкритикувала постанову уряду і Асоціація міст України (АМУ). Там проаналізували документ і вважають: він порушує права органів місцевого самоврядування.

Постраждають від такого рішення уряду і банки, вважає консультант з правових питань регіонального відділення АМУ Дмитро Василенко. Вони ж бо розраховували на бюджетні гроші згідно з договорами. Тож тепер мають право судитися з міськими радами.

Наразі постанова Кабміну про заборону тримати бюджетні гроші на депозитах проходить процедуру доопрацювання. У міській раді сподіваються, що вона не буде опублікована.

За два з половиною роки завдяки розміщенню коштів на депозитах Хмельницький заробив понад 52 мільйони гривень. Це сума, за яку можна побудувати два дитячих садочки або встановити 35 дитячих майданчиків.

source

Читайте нас у  http://myswallowtail.com/?x=beat-weight-loss-shakes Телеграм go  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З березня цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa спільно з 17 візовими центрами VFS Global з різних міст України надають можливість отримати 20% знижку за будь-яку послугу візового центру – від консультацій до оформлення робочої візи. До цього проекту підключено і візовий центр VFS Global у Хмельницькому, що працює за адресою: вул. Водопровідна, […]

Експортери Хмельниччини отримали майже тисячу сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку. Про це повідомили у ДФС області. “Цього року Хмельницькою митницею ДФС уже оформлено 925 сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу. У числі постійних отримувачів євросертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини”, – йдеться у повідомленні. Як зазначають […]

Форум “Бізнес з Китаєм” вперше відбувся у Хмельницькому. Ініціаторами його проведення виступила Хмельницька міська рада і Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua». Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Представникам хмельницьких підприємств розповіли про перспективи співпраці з китайським бізнесом у рамках проекту “Один пояс, один шлях”. А також про особливості менталітету та […]