На Хмельниччині єврономери "принесли" в бюджет понад 300 мільйонів гривень | Поділля News
На Хмельниччині єврономери “принесли” в бюджет понад 300 мільйонів гривень

У Хмельницькій митниці ДФС повідомляють, що законами України, прийнятими на початку листопада минулого року, впродовж 180 днів з дня набрання ними чинності була надана можливість легалізувати використання в Україні легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених в Україну в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року.

Період, впродовж якого митне оформлення транспортних засобів було можливим із застосуванням пільгової ставки акцизного податку, завершився 22 лютого 2018 року.

З 25 листопада 2018 по 22 лютого 2019 року Хмельницькою митницею оформлено 6 905 легкових автомобілів, ввезених фізичними особами, з яких 4 921 – автомобілі з єврономерами. За результатами оформлення цих транспортних засобів до бюджету перераховано понад 426 мільйонів гривень, з яких 302 мільйони гривень сплатили власники євро номерів.

Спостерігалась також певна динаміка декларування транспортних засобів фізичними особами, якщо в грудні минулого року, в середньому, впродовж одного робочого дня оформлялось 37 автомобілів, в січні вже було – 130 авто в день, а в лютому – 233 автомобілі.

Найбільше легкових автомобілів було оформлено 20 лютого 2019 року – 372, та 21 лютого 2019 року – 266, з яких відповідно на єврономерах 240 та 201 автомобіль.

Нагадаємо, що до 23 травня ще діятимуть лібералізовані норми щодо адміністративної відповідальності для власників автівок. Після цієї дати і при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, громадянам загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала 4 облгази та зобов’язала їх зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня. Про це інформує прес-служба НАК “Нафтогаз України” у Facebook. “НКРЕКП оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз та зобов’язала зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня. А ще регулятор звернувся до […]

Іллі Кузю – 10 років. Мешкає у м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині. Та ім’я маленького школяра вже відоме ледь не в усіх куточках України. Адже він – переможець Всеукраїнської олімпіади ПриватБанку “Фінансовий геній-2018”. Обійшовши тисячі розумників (за словами керівника ЮніорБанку Анни Павлової, участь в олімпіаді “Фінансовий геній-2018” взяла рекордна кількість дітей – 4400), маленький подолянин став […]

У січні-лютому цього року на Хмельниччині перерахували до місцевих бюджетів 99 мільйонів гривень плати за землю. За інформацією фіскальної служби, це на 12 мільйонів гривень більше ніж за цей період минулого року. Понад 88 мільйонів гривень плати за землю до бюджетів територіальних громад сплатили юридичні особи. Майже 11 мільйонів гривень– внесок фізичних осіб- платників земельного […]