На Хмельниччині єврономери "принесли" в бюджет понад 300 мільйонів гривень | Поділля News
На Хмельниччині єврономери “принесли” в бюджет понад 300 мільйонів гривень

У Хмельницькій митниці ДФС повідомляють, що законами України, прийнятими на початку листопада минулого року, впродовж 180 днів з дня набрання ними чинності була надана можливість легалізувати використання в Україні легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених в Україну в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року.

Період, впродовж якого митне оформлення транспортних засобів було можливим із застосуванням пільгової ставки акцизного податку, завершився 22 лютого 2018 року.

З 25 листопада 2018 по 22 лютого 2019 року Хмельницькою митницею оформлено 6 905 легкових автомобілів, ввезених фізичними особами, з яких 4 921 – автомобілі з єврономерами. За результатами оформлення цих транспортних засобів до бюджету перераховано понад 426 мільйонів гривень, з яких 302 мільйони гривень сплатили власники євро номерів.

Спостерігалась також певна динаміка декларування транспортних засобів фізичними особами, якщо в грудні минулого року, в середньому, впродовж одного робочого дня оформлялось 37 автомобілів, в січні вже було – 130 авто в день, а в лютому – 233 автомобілі.

Найбільше легкових автомобілів було оформлено 20 лютого 2019 року – 372, та 21 лютого 2019 року – 266, з яких відповідно на єврономерах 240 та 201 автомобіль.

Нагадаємо, що до 23 травня ще діятимуть лібералізовані норми щодо адміністративної відповідальності для власників автівок. Після цієї дати і при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, громадянам загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

follow link

go to site Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  follow url @ПоділляNEWS

Схоже

Уряд, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і НАК «Нафтогаз України» врегулювали ціну газу для побутових споживачів. Кожен регіон буде мати окремий тариф на газ, щомісяця він буде змінюватись, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. За травень мешканці Хмельницької області , окрім Шепетівки та Шепетівського району, платитимуть 8 гривень 27 […]

Борг жителів Хмельниччини перед постачальниками комунальних послуг за перший квартал 2019 року склав понад мільярд гривень. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Сергій Дашковський.   За його словами, найбільше  – а саме 726 мільйонів гривень – краяни боргують за спожитий природний газ. Ще більше 275 млн грн жителі області не доплатили за […]

Минулого місяця у Хмельницькому та області зареєстрували 135 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $28 тис. Сума покупок у регіоні минулого місяця склала $4 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault. Хмельничани витратили на 29 автомобілів цієї марки суму $500 тис. Також популярними були Toyota […]