Громади Хмельниччини отримали майже мільярд гривень податкових надходжень | Поділля News
Громади Хмельниччини отримали майже мільярд гривень податкових надходжень

Протягом січня-лютого 2019 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів Хмельниччини 996 мільйонів гривень надходжень. Виконання індикативного завдання забезпечено на рівні 104 відсотків. Таким чином додатково у розпорядження територіальних громад надійшло 40 мільйонів гривень.
У порівнянні з першими двома місяцям 2018 року темп росту податкових надходжень склав 115 відсотків, що в абсолютній сумі дорівнює 131 мільйону гривень.

Левову частку надходжень бюджетів громад склав податок на доходи фізичних осіб, якого з легальних доходів подоляни сплатили 613 мільйонів гривень. Проти відповідного періоду минулого року це більше на 93 мільйони гривень.

Наступним за питомою вагою наповнення місцевих скарбниць став єдиний податок. Представники малого бізнесу забезпечили його сплату у розмірі 217 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 26 мільйонів гривень.

Також громади отримали 99 мільйонів гривень плати за землю, що у порівнянні з показником січня-лютого минулого року більше на 14 мільйонів гривень.

«Уже цього року за участю провідних фахівців ДФС проведено ряд зустрічей з активом об‘єднаних територіальних громад, де обговорено та намічено шляхи вирішення актуальних питань їх розвитку, передусім, декларування найманої праці. Очевидно, що тільки офіційне підприємництво, легальна зарплата та впорядкування відносин власності, сплати майнових податків може забезпечити фінансовий добробут громад. Водночас фіскальна служба забезпечуватиме якісне сервісне обслуговування бізнесу і максимально сприятиме прозорому та якісному адмініструванню і сплаті місцевих податків», – розповів начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Нове виробництво, нові робочі місця, гідна заробітна плата, комфортні умови для працівників і, звичайно ж, податки до місцевого бюджету. Спільне українсько-німецьке підприємство “2К” вироблятиме в обласному центрі побутову хімію. Продукція буде реалізовуватися в Україні, а також йтиме на експорт. Наразі тут працює понад 100 працівників, до кінця року планується збільшення до 200, а на перспективу […]

У січні-лютому 2019 року від виробництва та реалізації підакцизної продукції у Хмельницькій області державний бюджет отримав 1,9 мільйона гривень акцизного податку. Це на чверть, або на 380 тисяч гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року, а також у півтора рази (152,1%) більше від індикативного показника ДФС України. Тобто додатково до держбюджету спрямовано 648 тисяч гривень. […]

За результатами діяльності Хмельницької митниці ДФС у січні-лютому поточного року здійснено митне оформлення загального товарообігу в грошовому еквіваленті на суму 3 мільярди 775 мільйонів гривень, що порівняно з 2018 роком більше на 18 відсотків. При цьому, вартість експортованих товарів склала 1 мільярд 217 мільйонів гривень, вартісна характеристика імпортованих товарів сягає 2 мільярдів 558 мільйонів гривень. […]