Громади Хмельниччини отримали майже мільярд гривень податкових надходжень | Поділля News
Громади Хмельниччини отримали майже мільярд гривень податкових надходжень

Протягом січня-лютого 2019 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів Хмельниччини 996 мільйонів гривень надходжень. Виконання індикативного завдання забезпечено на рівні 104 відсотків. Таким чином додатково у розпорядження територіальних громад надійшло 40 мільйонів гривень.
У порівнянні з першими двома місяцям 2018 року темп росту податкових надходжень склав 115 відсотків, що в абсолютній сумі дорівнює 131 мільйону гривень.

enter site Левову частку надходжень бюджетів громад склав податок на доходи фізичних осіб, якого з легальних доходів подоляни сплатили 613 мільйонів гривень. Проти відповідного періоду минулого року це більше на 93 мільйони гривень.

click here Наступним за питомою вагою наповнення місцевих скарбниць став єдиний податок. Представники малого бізнесу забезпечили його сплату у розмірі 217 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 26 мільйонів гривень.

go site Також громади отримали 99 мільйонів гривень плати за землю, що у порівнянні з показником січня-лютого минулого року більше на 14 мільйонів гривень.

«Уже цього року за участю провідних фахівців ДФС проведено ряд зустрічей з активом об‘єднаних територіальних громад, де обговорено та намічено шляхи вирішення актуальних питань їх розвитку, передусім, декларування найманої праці. Очевидно, що тільки офіційне підприємництво, легальна зарплата та впорядкування відносин власності, сплати майнових податків може забезпечити фінансовий добробут громад. Водночас фіскальна служба забезпечуватиме якісне сервісне обслуговування бізнесу і максимально сприятиме прозорому та якісному адмініструванню і сплаті місцевих податків», – розповів начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Читайте нас у  Телеграм go to link  та у нашій групі  Viber  source link @ПоділляNEWS

Схоже

На початок травня 2019 року податківці виявили 221 порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Загальна сума штрафних санкцій – понад 3 мільйони гривень, повідомляють у фіскальній службі Хмельницької області. Зокрема, виявили 22 випадки торгівлі тютюном та алкоголем без відповідних ліцензій – на […]

Протягом січня-квітня 2019 року до бюджетів усіх рівнів з легальних доходів жителів Хмельницької області надійшло 1,8 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. У порівняння з відповідним періодом минулого року темп росту надходжень ПДФО склав 122 відсотків, що в абсолютній величині становить понад 300 мільйонів гривень. Відповідно до фінансового розподілу майже 75 відсотків від суми […]

Сім’ї декількох головних лікарів медзакладів Хмельниччини мають офіційний дохід, що перевищує мільйон гривень. До такого висновку можна дійти, вивчаючи декларації посадовців-медиків за 2018 рік. Йдеться, зокрема, про головну лікарку обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу. Удвох з чоловіком чиновниця заробила трохи більше мільйона гривень. Ця лікарка може похизуватися найбільшою з-поміж інших колег зарплатою – майже […]