На Хмельниччині експортно-імпортний баланс сягнув майже 4 мільярдів гривень | Поділля News
Новини
Економіка

На Хмельниччині експортно-імпортний баланс сягнув майже 4 мільярдів гривень

За результатами діяльності Хмельницької митниці ДФС у січні-лютому поточного року здійснено митне оформлення загального товарообігу в грошовому еквіваленті на суму 3 мільярди 775 мільйонів гривень, що порівняно з 2018 роком більше на 18 відсотків.

При цьому, вартість експортованих товарів склала 1 мільярд 217 мільйонів гривень, вартісна характеристика імпортованих товарів сягає 2 мільярдів 558 мільйонів гривень.

Водночас, за даними АСМО Інспектор у січні-лютому 2019 року забезпечено подання в електронному вигляді 97,5відсотків митних декларацій (всього 12839 МД, електронних – 12520, паперових – 319), що на 1,2 відсотки більше ніж за аналогічний період 2018 року.

Середній час митного оформлення однієї митної декларації (без урахування ЕА) у січні – лютому 2019 року склав 1 годину 18 хвилин. При цьому, середній час оформлення однієї імпортної декларації склав 1 годину 49 хвилин, однієї експортної – 47 хвилин. Порівняно з січнем – лютим 2018 року витрати часу на оформлення однієї митної декларації зменшились на 15 хвилин.

«Забезпечення безперешкодного переміщення вантажів через митний кордон працює на активізацію зовнішньоекономічної діяльності бізнес-спільноти Хмельниччини. Як результат, зростає експортний потенціал області, який в першу чергу зорієнтований на країни Європейського Союзу. Впроваджуючи інноваційні технології, централізований моніторинг та оперативний контроль в режимі реального часу ми надаємо зручні та прозорі митні процедури, які за рівнем сервісу відповідають європейським критеріям», – зазначав начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS