Цієї весни призовну комісію пройде 3625 хмельницьких юнаків | Поділля News
Новини
Армія

Цієї весни призовну комісію пройде 3625 хмельницьких юнаків

Від 1 квітня до 31 червня триватиме весняний призов громадян. За даними міськради, передбачається, що призовну комісію пройде 3625 хмельницьких юнаків.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть. На цьому наголосив начальник відділення з комплектування Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Чорноконь.

Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням, на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у квітні-червні 2019 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу цим документом також створили призовну комісію, яку очолила керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад. “Затверджено й графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 1 квітня та триватимуть до 27 червня цього року, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників”, – додають у міськраді.

Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS