Новини
Економіка

У візовому центрі Хмельницького можна отримати послуги з 20% кешбеком

З березня цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa спільно з 17 візовими центрами VFS Global з різних міст України надають можливість отримати 20% знижку за будь-яку послугу візового центру – від консультацій до оформлення робочої візи.

До цього проекту підключено і візовий центр VFS Global у Хмельницькому, що працює за адресою: вул. Водопровідна, 75/2.

“У візовому центрі ми створили робоче місце для співробітника ПриватБанку, він допомагає подолянам у проведенні оплат,  – розповідає Олександр Блажко, керівник напрямку роздрібного бізнесу Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Відтак тепер не потрібно шукати банківських відділень – увесь спектр послуг можна отримати на місці. Ще й з приємним бонусом – кешбеком у розмірі 20%”.

Картки ПриватБанку – це не тільки гарантія фінансової безпеки та комфорту за кордоном, а й можливість зручно, швидко, безпечно та без комісії оплачувати покупки, розрахуватися за послуги у будь-якій країні світу.

За словами банкірів, найбільшою популярністю у подолян користується картка “Універсальна  Gold”. З нею можна отримувати кешбек 5% за кожну покупку та користуватися послугами особистого банкіра, який розв’яже будь-які проблеми клієнта, навіть якщо він перебуває за кордоном.

Зауважимо, лише за 2 тижні такого спільного проекту у його зручності переконалися понад 2300 клієнтів візових центрів VFS Global в Україні. Серед них й понад 200 подолян, які разом із карткою отримали спрощений сервіс оплат, детальну консультацію щодо закордонних переказів та  низки банківських продуктів й послуг.

Акція ПриватБанку і Visa з кешбеком 20% на додаткові послуги візового центру VFS Global діє з 11 березня по 11 червня 2019 року.


PR
Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS