Новини
Економіка

На Хмельниччині незаконно приватизували одне із найбільших зерносховищ західного регіону

На Хмельниччині у державну власність повернули цілісний майновий комплекс «Богданівецький комбінат хлібопродуктів» вартістю 166 млн грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

За інформацією прокуратури, у 2012 році на підставі рішення Копистинської сільської ради одне із публічних акціонерних товариств оформило право приватної власності на майновий комплекс зерносховища загальною площею понад 50 тис кв м, розташований у Хмельницькому районі.

Незважаючи на те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, цілісний майновий комплекс вартістю 166 млн грн вибув із державної власності.

“Прокуратура області звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності, а також визнання права власності на цілісний майновий комплекс за державою”, – зазначили у прокуратурі.

Як розповів начальник управління представництва інтересів держави у суді прокуратури області Андрій Гаврилик, за втручання прокуратури Хмельниччини одне із найбільших зерносховищ західного регіону країни вартістю 166 млн грн повернуто у державну власність.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS