Які товари і з яких країн везуть на Хмельниччину | Поділля News
Новини
Економіка

Які товари і з яких країн везуть на Хмельниччину

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, через митні пости області ввезено імпортних товарів на 6 мільярдів 847 мільйонів гривень. Це на 18 відсотків, або на 1 мільярд гривень більше проти минулорічного результату. Такі дані наводить прес-служба фіскальної служби області.

До топ-п’ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу, – Польща, Німеччина, Бельгія, Австрія, Італія.

Найчастіше в Україну з Польщі ввозились кам’яне вугілля, комплекти технологічного обладнання для обробки та зберігання зернових культур; запасні деталі до автомобілів та обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок.

З Німеччини імпортували: машини для текстильної промисловості технологічне обладнання для агропромисловового комплексу, килимоткацькі верстати та сідельні тягачі.

Бельгія, Австрія та Італія продавали представникам подільського бізнесу синтетичні полімери, обладнання для легкої промисловості, пряжу, папір; картон макулатурний; сировину для виготовлення електричних акумуляторів; вогнетривкі цементи.

За твердженням митників, у загальній кількості митних оформлень частка товарів від топових країн-імпортерів становить близько 50 відсотків. Другою характерною ознакою імпорту на терени краю є домінування продукції, яка необхідна для забезпечення промислового та сільськогосподарського виробництва.

В цілому, середньоденні митні нарахування Хмельницької митниці ДФС у цьому році фактично досягли 16,6 мільйона гривень, що більше на 4 мільйони гривень проти торішнього показника. Як результат, суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності перераховано до бюджету 1,7 мільярда гривень митних платежів, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 407 мільйонів гривень.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS