Новини
Суспільство

Мешканець Хмельниччини знімає блог про перебування в Індонезії

Мандрівник з Хмельниччини почав знімати блог про своє перебування  на Балі під час пандемії коронавірусу. Він та ще декілька українців вирішили не повертатися на Батьківщину, поки епідситуація не нормалізується.

Я не обіцяю, що це буде круте тревел шоу, як у Комарова. Бо я – не професійний блогер. Зніматиму просто цікаві епізоди з нашого життя. Щоб підтримати вас, подарувати трішки тепла, сонця і хорошого настрою у непростій ситуації, яка зараз склалася, – так пояснив рішення створити блог краянин.   

За словами блогера, туристи приїхали на острів всередині березня, напередодні запровадження карантину в Україні. Квитки придбали за вигідною ціною ще за пів року до поїздки. Балі для мандрівки обрали заради занять серфінгом, адже цей мальовничий куточок Індонезії знаний своїми пляжами з різними типами хвиль. Вже після прибуття у Сінгапур для пересадки на літак до Індонезії мандрівники отримали повідомлення про скасування всіх рейсів назад. Весь цей час українці особливо не хвилювалися, інтенсивно тренуючись та подорожуючи островом.

Перше відео блогу присвячене віллі, на якій спортсмени жили протягом двох тижнів. В апартаментах – три великих спальні кімнати, санвузол з окремими душовими, гардеробна, кухонна зона, хол з плазмовим телевізором. На дворі – басейн, фонтанчики з питною водою. Вілла розташована серед парку культури, в якому багато скульптур. Серед них і статуя добрих духів, які, на думку місцевих жителів, оберігають їх від злих сил. На деякі статуї індонезійці начіпляють одяг.

Блогер не знає, скільки ще йому та іншим українцям доведеться жити на острові. Але щоб протриматися якомога довше,  туристи вирішили економити.

Коли ми виселялися з вілли, нам запропонували продовжити проживання за якісь 12 доларів з людини. Що ти можеш отримати за такі гроші в Україні? Дуже посередній номер у дуже посередньому готелі. Особливо у великому місті. Дешеві ціни – це одна з причин, чому ми залишаємося на острові. Всі варіанти повернення в Україну були за неадекватним цінам. За ці гроші тут можна жити місяць-два без всяких проблем, – пояснює чоловік.  

30 березня Сінгапур надав мандрівникам можливість замінити скасовані квитки на квитки з відкритою датою, дійсні протягом року. А уряд Індонезії скасував штраф для тих, хто прострочив свою візу.

Ми наразі не просимо допомоги, не просимо, щоб нас хтось рятував. Потурбуйтеся про себе й свої близьких, – резюмував блогер з Хмельниччини.  

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter