Новини
АКТУАЛЬНО

Хмельницьким атомникам передали обладнання для дезінфекції

Вже тиждень у режимі дослідної експлуатації на Хмельницькій АЕС працює перший дезінфікуючий тунель. А днями встановили ще чотири.

Таке обладнання дозволяє здійснювати автоматичне безконтактне вимірювання температури тіла, дезінфекцію рук та дезінфекцію одягу спеціальним аерозолем при проході через тунель. Для розпилення використовується сертифікований біорозчин, який не чинить шкідливої дії на організм.

Дезінфікуючі тунелі передані профспілковою організацією “Енергоатома”.

За словами заступника голови ППО Хмельницької АЕС Віталія Пятковського, дезінфікуючі тунелі передано на усі АЕС України. Це вже третій етап підтримки, проведений профспілковою організацією, у боротьбі із поширенням коронавірусу. Раніше були закуплені та передані медикам міст-супутників медичні маски та щитки.

Загалом, на Хмельницькій АЕС змонтовано п’ять тунелів, чотири з яких розташовані на центральній прохідній. Режим роботи тунелів визначається на засіданнях штабу з координації роботи з проведення карантинних заходів Хмельницької АЕС відповідно до епідеміологічної ситуації на підприємстві та у місті-супутнику.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter