Новини
Політика

Хмельниччина: неофіційна виборча кампанія стартувала

На Хмельниччині спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди, які політичні сили та окремі політики розмістили з нагоди Дня Незалежності України. Політична реклама такого типу наявна, зокрема, в Хмельницькому, Старокостянтинові, Шепетівці та Кам’янці-Подільському.

У Хмельницькому ОПОРА зафіксувала білборди таких політичних сил, як «Європейська Солідарність», «За майбутнє» та «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». В останньому випадку це привітання зі святом від депутатів Дмитра Палія та Віталія Худецького, які представляють партію «ВО «Батьківщина» в Хмельницькій міській раді, а також хмельницького підприємця Олександра Кізляра, який балотувався до Хмельницької міської ради на місцевих виборах 2015 року. Привітав хмельничан з Днем Незалежності й колишній депутат Хмельницької обласної ради від ВО «Свобода» Іван Гончар, який минулого року заявив про свій намір брати участь у виборах міського голови Хмельницького та достроково склав депутатські повноваження.

Політична зовнішня реклама «Європейської Солідарності» розміщена і в Старокостянтинові. Є також білборд з привітанням від депутата Хмельницької обласної ради, члена депутатської фракції Аграрної партії України Олександра Співака.

На Шепетівщині ОПОРА зафіксувала білборд з привітанням від партії «За конкретні справи».

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter