Герой дитячої казки тепер прикрашає Озерну
У мікрорайоні Озерна поблизу ставу з’явилося ще одне цікаве інстаграмне місце як для дітей, так і для дорослих.
Вчора користувачі соцмереж почали активно ділитися у своїх профілях фотознімками відомого персонажа української народної казки “Івасик-Телесик”, який, як йдеться в сюжеті, стоїть у своєму човні та в руках тримає вудку.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/3e128166-54df-4363-9f5e-da37cba0391b.jpg)
Їздить Телесик по річці, ловить рибку та годує діда й бабу, наловить та віддасть – і знову поїде.
Так у казці розповідається про човен персонажа. Таким чином покоління, яке підростає може побачити вживу сцену з улюбленої дитячої народної казки. Атакож залишити собі фото на згадку про нову фотозону.
Автор: Катерина ПрокопецьЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter