Новини
Суспільство

У Шепетівці ринкам та ресторанам дозволили працювати у вихідні

На виконкомі Шепетівської міської ради вирішили дозволити працювати суб’єктам господарювання, діяльність яких у вихідні має бути призупинена у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України.

Аби вирішити долю шепетівських підприємців, члени виконкому міської ради сьогодні, 14 листопада, зібралися на позачергове засідання. Розглядали два питання.

По-перше, рішенням виконкому у місті до 30 листопада дозволили працювати у вихідні рестораторам, ринкам, спортивним залам та підприємцям, які здійснюють свою діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення.

Працювати цим суб’єктам підприємництва, відповідно до рішення виконкому, дозволено з 7.00 до 22.00 з суворим дотриманням усіх необхідних карантинних вимог.

Обгрунтували своє рішення члени міськвиконкому необхідністю безпечного функціонування міста та економічної підтримки малого та середнього бізнесу, що, в свою чергу, гарантуватиме надходження податків до бюджету. А вони, в свою чергу, дадуть можливість забезпечити у Шепетівці належний рівень лікування та профілактики COVID-19.

Друге рішення, яке прийняли на засіданні міськвиконкому, – направити звернення до КМУ про скасування постанови щодо запровадження “карантину вихідного дня” як неконституційної та такої, що шкодить малому та середньому бізнесу.

Також члени виконкому клопотатимуть про відшкодування для місцевого бізнесу у разі запровадження обмежувальних карантинних заходів.

Нагадаємо, від сьогодні на Хмельниччині, як і на всій території України, діє “карантин вихідного дня”, в рамках якого до кінця листопада від 00.00 суботи до 00.00 понеділка дозволено працювати лише певним категоріям підприємців. Виконання відповідного рішення Уряду контролюють правоохоронці. Днями, коментуючи прийняту постанову КМУ, Хмельницький міський голова Олександр Симичишин зазначив, що ні муніципальна дружина, ні будь-які інші структури міської ради нікого перевіряти і штрафувати за порушення карантину в ці дні не будуть.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter