Бюджет Славути може втратити 700 тисяч гривень | Поділля News
Бюджет Славути може втратити 700 тисяч гривень

click Міністерство фінансів заборонило містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. 23 січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках.

Така заборона позбавляє міста можливості отримувати додаткові надходження до місцевих бюджетів у вигляді відсотків з розміщених депозитів, що призведе до втрат місцевих бюджетів, повідомляє прес-служба Славутського міськвиконкому.

go site У бюджеті міста на 2019 рік було закладено 700 тисяч гривень, які місто планувало заробити на оперативному управлінні фінансами, тобто, розміщуючи на депозитах  is walking better than running for weight loss тимчасово вільні бюджетні кошти. Після рішення уряду місто може не отримати заплановані доходи, які мали бути спрямовані на вирішення нагальних питань громади.

Загалом протягом 2016-2018 років Славута додатково отримала на депозитах 2 мільйони 563 тисячі 492 гривні, які використовувалися, в тому числі, на делеговані повноваження у сфері освіти, медицини, соціального захисту.

enter site Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  watch Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З початку 2019 року за втручання співробітників управління захисту економіки в Хмельницькій області відмінено 34 ризикових тендери очікуваною вартістю 350 мільйонів гривень. Так, під час проведення моніторингу закупівель було виявлено порушення законодавства та на підставі листів управління відмінено 34 ризикових тендери, повідомляють у секторі комунікації за інформацією УЗЕ в Хмельницькій області. Загалом, серед відмінених у […]

У Головному управлінні державної фіскальної служби у Хмельницькій області повідомляють, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни в частині збільшення з 1 січня 2019 року ставок рентної плати […]