На Хмельниччині користувачі лісових ресурсів наповнюватимуть бюджет вдвічі більше | Поділля News
На Хмельниччині користувачі лісових ресурсів наповнюватимуть бюджет вдвічі більше

У Головному управлінні державної фіскальної служби у Хмельницькій області повідомляють, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни в частині збільшення з 1 січня 2019 року ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 50 відсотків.

Водночас, Законом України від 22 листопада 2018 року №2621 – VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» з 1 січня 2019 року змінено розподіл зарахування коштів рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету, а саме:

  • до загального фонду державного бюджету – 37%;
  • до спеціального фонду державного бюджету – 26%;
  • до загального фонду місцевого бюджету – 37%.

Змін зазнала і система розподілу зарахування коштів рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до бюджету, а саме:

  • до загального фонду державного бюджету – 70%;
  • до обласного бюджету – 25%;
  • до бюджетів за місцезнаходженням ділянки надр (сільський, селищний, міст районного або обласного значення, об’єднаних територіальних громад) – 5%.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Міністерство фінансів заборонило містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. 23 січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках. Така заборона позбавляє […]