Кам’янець-Подільську ЗОШ №15 не закривають на карантин
Зранку, 20 серпня, у Кам’янці-Подільському розповсюдилася чутка щодо закриття ЗОШ №15 через смерть директора школи – Василя Слободянюка, а саме через COVID-19.
В особистому коментарі “3849 com.ua”, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради – Мельник Сергій Васильович сповістив, що наразі інформація щодо причин смерті директора школи ЗОШ №15 не відомо.
Навіть, якщо у Василя Слободянюка була коронавірусна інфекція, причин для паніки у школярів та батьків не повинно бути. Директор з червня місяця по 26 серпня перебував у відпустці, відповідно на території школи не з’являвся. Тому, ЗОШ №15 запрацює з 1 вересня у звичному режимі. –коментують у школі
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/08/icescreenshot20200820-144447_5f3e6253f01ba.png)
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter